Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Відповіді на питання FAQ

Як взяти участь в наших походах?

Яка фізична підготовка необхідна для участі в поході?

Які навички необхідні для участі в поході?

Харчування в поході?

Чи буде вода на маршруті?

Яка вага наплічника в поході?

Хто буде зі мною в групі?

Коли краще бронювати місце в групі?

Яка вартість участі в поході? Чи передбачені знижки?

Як взяти участь в наший походах?

Для того, щоб стати учасником походу, спершу визначіться з власним вільним часом і виберіть похід з нашого розкладу на числа, які Вас влаштовують. Заповніть заявку на участь на нашому сайті, і ми зв’яжемося з Вами.
Далі Вам слід придбати квитки на поїзд чи автобус до місця збору групи і відіслати його копію на нашу електронну адресу. Копія квитка є гарантією Вашої участі в поході. Ми не беремо передоплати, але для якісного проведення походу нам потрібно бути впевненими у Вашій участі.
Зберіть все необхідне особисте спорядження, яке потрібно для проведення обраного Вами походу. Ви завжди можете використовувати наше спорядження, взявши його на прокат.

Яка фізична підготовка необхідна для участі в поході?

В наших походах може брати участь будь-яка людина. Всі маршрути розраховані так, щоб їх могла пройти людина без спеціальної підготовки. Група буде йти темпом відстаючих учасників, до того ж по можливості таким людям будуть полегшувати рюкзак. Ніхто не буде підганяти втомлених і відстаючих учасників походу. Також можливі незначні корекції маршруту для полегшення походу для слабкіших членів групи. А для тих, хто швидко ходить и відчуває надлишок енергії, можливі додаткові радіальні виходи

Які навички необхідні для участі в поході?

Для повноцінної участі в поході необхідний тільки ентузіазм, бажання, і гарний настрій. Про все інше подбає провідник. Він навчить Вас правильно пакувати рюкзак, розпалювати багаття, розкладати намет, орієнтуватися на гірській місцевості. Всі маршрути, які ми організовуємо – не категорійні і для їх проходження не потрібні особливі вміння та навички.

Харчування в поході?

Харчування в наших походах триразове. Гаряча їжа готується вранці і ввечері, на багатті. Готуємо туристичну їжу, тому омарів і лобстерів не буде 🙂 Але страви приготовані на вогнищі, та ще й після хорошого фізичного навантаження на свіжому повітрі завжди дуже смачні і корисні. Протягом дня робимо перекуси. Це буде сир, сало, сухофрукти та інші радощі. Харчування входить у вартість походу і закуповується нами централізовано. Звичайно, за бажанням, Ви можете взяти собі щось індивідуальне (наприклад енергетичний батончик або горішки), але це Ваша зайва вага у наплічнику. Повірте, голодними Ви не будете. Якщо похід організовується для однієї компанії — можливо підібрати меню в залежності від Ваших побажань. Алкоголь в поході у нас не передбачений. При виявленні, буде використовуватися тільки в незначних кількостях, увечері в медичних цілях=)

Чи буде вода на маршруті?

Всі стоянки на наших маршрутах організовані біля річок або джерел чистої питної води. Провідник буде інформувати учасників про наявність води на протязі дня і необхідну кількість її у флягах на день. Як правило, в Карпатах вода в достатку.

Яка вага наплічника в поході?

Всі наші речі і провіант ми несемо в рюкзаках на власній спині. Середня вага наплічника від 8 до 15 кг, в залежності від походу і сезону його проведення. Кожен учасник походу несе своє особисте спорядження (одяг, килимок, спальний мішок, взуття), частину продуктів, яка рівномірно буде розподілена серед учасників групи, і частину загального спорядження (намет, казанок, примус). Групове спорядження, як правило, розподіляється серед чоловіків. З кожним днем походу ваш наплічник буде ставати все легшим, так як продукти будуть поступово з’їдатися. І пам’ятайте — не беріть з собою зайвих речей (книги, косметика, табуретка, ноутбук …) — нести їх доведеться Вам!

Хто буде зі мною в групі?

Кількість учасників в групі зазвичай від 5 до 15 чоловік. Як правило, це приємні та комунікабельні люди, жителі великих міст, офісні працівники. Обстановка походу завжди сприяє хорошій атмосфері в колективі групи. Так що цікаве спілкування і нові, хороші друзі Вам забезпечені.

Коли краще бронювати місце в групі?

Чим швидше Ви забронюєте місце, тим краще. Таким чином, у нас буде значно більше часу для вирішення організаційних питань (наприклад з відсутністю у Вас спорядженням, місця в наметі …).

Яка вартість участі в поході? Чи передбачені знижки?

 

Вартість походу залежить від місця його проведення та кількості днів. Похід на 6 днів (5 ночей) в Карпатах буде коштувати 1000 грн. У нас є система постійних знижок для учасників наших походів. Детальніше про ціни і знижки читайте тут.

Вам будет интересно!