Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Гора Ігровець

На території Українських Карпат розташувалася система гірських хребтів під назвою «Горгани». Вони складаються з трьох великих частин — Північні Горгани, Центральні і Південні Горгани.

Це дуже мальовничий, та дикий куточок Карпатських гір. Доступ, без знання маршруту, в ці місця дуже затруднений. Вершини вкриті кам’яними розсипами. У похід по Горганам краще йти з досвідчений, знаючий місцевість провідником.

Гуцули називають ці камені «горганами» або «греготами». «Горгани» — в перекладі означає кам’янисті гори. А слово «Грегіт» переводиться як «кам’яниста осип або кам’янисте місце».

Ігровець

У центральній частині Горган розташувалася одна з найкрасивіших вершин — гора Ігровець. Її висота сягає 1804 метра над рівнем моря. Сама ж вершина знаходиться на хребті Ігровище, який має форму півмісяця. Тут також височіє вершина — Висока 1803 м.

Назва гори походить від слів «гра, ігровище» — місце, де в язичницькі часи проводилися релігійні гуляння і святкування.

Ігровець

Весь в каменях, Ігровець разюче відрізняється від Петроса або Говерли. Самі ж камені покриті жовто-зеленим лишайником. Це надає особливої краси цій вершині і навколишнім місцям. Навіть взимку, коли сильний мороз і все занесено снігом — камені, з лишайником на них, зберігають свою природну красу і унікальність.

По дорозі на саму вершину можна побачити різні кам’яні споруди і барикади, які збереглися після Першої світової Війни, під час якої служили обороною від російських військ.

Вам будет интересно!