Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Гірська Сванетія. Похід по Грузії

Похід по грузії - Сванетія

Сванетія — дуже мальовнича історична гірська область, розташована на північному заході Грузії, населена Сванами. Через складність свого географічного розташування — у Сванетії збереглася, практично, незаймана середньовічна архітектура. Унікальністю памяткою Сванетії є древні фортеці-вежі, які зустрічаються тут повсюдно. За часів древніх воєн тут збереглися рідкісні фрески, ікони та релігійні книги. Все ще існують в Сванетії прадавні християнські церкви, а також величезна кількість  інших місць поклоніння, багато з яких мають ознаки язичництва.

Важливо: Для громадян України, Росії і Білорусі в Грузію віза не потрібна! Головне, щоб у вашому закордонному паспорті не було відміток про відвідування Абхазії й Південної Осетії, відміток КПП Нижній Зарамаг і Псоу.
Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення:  22.06.2014, 06.07.2014, 20.07.2014, 03.08.2014, 17.08.2014
Вартість: 250 $
Тривалість: 10 днів (9 ночей)
Кілометраж: 85 км
Складність: Складний.
Важливо: Для громадян України та Білорусі до Грузії віза не потрібна! Громадянам Росії можна отримати візу на кордоні.

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • проїзд у транспорті;
  • нічліги в кемпінгах.

Гірська Сванетія, похід по Грузії. Опис маршруту.

Кутаїсі — Местія — озеро Корульді — Корульді (3400 м) — с. Жабеші — с. Адіші — пер. Чхутніері — с. Іпра — с. Жібіани — сванські хребет — с. Мамі — Кутаїсі.

Опис 

 

Похід по Сванетії

День 1. Кутаїсі — Местія

Група зустрічається з інструктором, безпосередньо в аеропорту Кутаїсі, або ще перед вильотом в Києві. У 2012 році відбулася знакова подія — авіакомпанія-лоукостер WizzAir запустила в небо рейс Київ — Кутаїсі (приблизна вартість авіаперельоту 180 $ — але купувати їх потрібна як найшвидше, ціна ближче до вильоту буде серйозно рости). По прильоту в Кутаїсі — група здійснює переїзд в Местію, де і буде перша зупинка на нічліг.

Похід по Сванетії

День 2. Местія — озеро Корульді.

Починаємо наше перше сходження. Сьогодні нам належить піднятися до мальовничого озера Корульді на висоті близько 2400 метрів. Тут ми розіб’ємо табір, і проведемо ніч акліматизації.

Кілометраж: 6 км; набір висоти: 1000 м.

Похід по Сванетії(Грузия)

День 3. Сходження на гору Корульді 3400 м.

Сьогодні піднімаємося на вищу точку нашого маршруту — гору Корульді (3400 м), звідки відкривається чудовий вид на Ушбу — найкрасивішу гору в поході по Кавказу. Піднімаємося на гору радіально, без рюкзаків. Після спуску, збираємо наш табір біля озера і спускаємося назад в Местію.

Кілометраж: 12 км; набір висоти: 1000 м; спуск 2000 м.

Сванетія г. Корульді

День 4. Местія — Жабеші

Робимо довгий, але цікавий перехід, насолоджуючись прекрасними видами старовинних веж, а також приголомшливими гірськими пейзажами. Ночуємо недалеко від мінерального джерела на висоті 1700 метрів над рівнем моря.

Кілометраж: 13 км; набір висоти: 300 м.

Сванетія похід

День 5. Жабеші — Адіші

Потихеньку набираємо висоту. Піднімаємося на перевал, а потім спускаємося в долину на чергову ночівлю. Перед нами постануть у всій красі вершини Головного Кавказького хребта. Буде унікальна можливість сфотографувати цю красу, а також надихатися гірським повітрям.

Кілометраж: 8 км.; набір висоти 600 м; спуск 300 м; ночівля на висоті 2000 м

Похід по Сванетії

День 6. село Адіші — перевал Чхутніері — село Іпралі.

Нас чекає  мокрий день, так як буде багато переправ через струмки і різноманітні гірські потоки. Шлях пролягатиме вздовж правого берега річки Адішісчалі. Нам пощастить побачити руїни легендарного стародавнього поселення — Халдеї, яке стало символом боротьби сванів із завойовниками. Спускаємося в село Іпралі, де і заночуємо.

Кілометраж: 14 км; набір висоти: 750 м; спуск 1000 м; ночівля на висоті 1800 м.

Похід по Сванетії

День 7. Іпралі — Ушгулі.

Сьогодні наша мета — село Ушгулі. Це поселення знамените своєю архітектурою — від традиційних фортець-веж, до будинків звичайних поселенців. Ушгулі — вважається другим з найбільш високогірних поселень в Європі. Розташоване на висоті 2300 метрів над рівнем моря. Біля нього ми і заночуємо.

Кілометраж: 9 км. 500 м; набір висоти 500 м; ночівля на висоті 2300 м.

Похід по Сванетії

День 8. Ушгулі — озера Сванські хребта.

Нас чекає важкий підйом з долини Ушгулі на Сванській хребет. Тут нас переповнить захоплення величчю Кавказьких гір. Ночуємо на перевалі, висотою 2700 м. біля шикарних гірських озер.

Кілометраж: 7 км. 500 м; набір висоти 450 м; ночівля на висоті 2700 м.

Гарська Сванетія

День 9. Спуск в село Мамі.

Наш похід потихеньку наближається до свого логічного завершення. Спуск нас чекає довгий і важкий, в село Мамі, яка розташована в Нижній Сванетії на висоті 1100 м.

Кілометраж: 12 км; спуск: 1650 м.

День 10. Переїзд в аеропорт Кутаїсі.

У заключний день нашого маршруту належить безліч переїздів, а також реєстрація в аеропорту Кутаїсі і виліт додому. Ті, хто захоче продовжити свою подорож по Грузії, можуть залишитися в цій гостинній країні і відвідати її численні пам’ятки, або відпочити на морі.

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

Поход по Грузии

 

Автор: Наталья Пендюр г. Киев
Даты: 12-21 июля 2013
Отчет о походе по Сванетии 2013

 

 

 

 

поход по сванетии

Автор: Наталья Пендюр г. Киев
Даты: 12-21 июля 2013
Отчет о походе по Сванетии 2013 часть 2

 

 

 

похід по сванетії

Автор: Martin Backstrom, Sundsvall, Sweden
Даты: 12-21 июля 2013
Rapportera om kampanjen för Georgien

 

________________________________________________________

сванетия поход по грузииАвтор: Галина Матусевич, г. Володимир-Волинський
Даты: 12-21 июля 2013
One small journey to the eternity or my vision of Caucasus

 

 

 

отчет о походе по Сванетии

Автор: Михаил Глушковський, г. Киев
Даты: 12-21 июля 2013

Отчет о походе по Сванетии в Грузии 2013

 

 

 

 

 

Вам будет интересно!