Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Заповідник «Аннапурна»

Аннапурна — це найбільший гірський масив і один з найвідоміших заповідників Непалу. Найвищою точкою масиву є Аннапурна I. Її висота — 8091м над рівнем моря.Аннапурна -найбільший гірський масив

Як правило, туристи, які приїжджають в Непал, прагнуть відвідати заповідник Аннапурна. Так як він приваблює своєю різноманітністю природних ландшафтів. Адже, тут, можна побачити, як і засніжені вершини, так і квітучі долини. А також є унікальна можливість долучитися до культури і побуті місцевих жителів.

Природа цих місць дуже дивна і вражає своєю незвичайною і первозданною красою.
Територія національного парку багата і різноманітна своєю флорою і фауною. Тому для туристів розроблені спеціальні тури «Метелики і мотилі», «Квіти Непалу» та ін.

Тут можна зустріти величезну кількість рослин з різних кліматичних зон — від бананів, до хвойних дерев.

Всі відвідувачі заповідника Аннапурна також можуть відвідати Верхній Мустанг (Заборонене Королівство). Хоча Непал і є Республікою, але саме ця місцевість підпорядковується своєму монарху.
У печерах, розташованих у цих місцях, живе величезна кількість відлюдників. Вони до сих пір живуть за давніми традиціями і сповідують давню релігію.

Аннапурна — це найбільший гірський масив і один з найвідоміших заповідників Непалу. Найвищою точкою масиву є Аннапурна I. Її висота — 8091м над рівнем моря.

Вам будет интересно!