Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Похід по Західній частині Лікійського шляху

Похід по Західній частині Лікійського шляху

Для тих, хто хоче в похід по горам, але при цьому мріє потрапити на море, для любителів старовини та історії – пропонуємо продовження популярного походу по Лікійському шляху  по південній Туреччині – Західний Лікійський шлях. Ще більше затишних пляжів та потаємних бухт, неймовірна концентрація античної старовини щодня, красиві гори та яскрава і самобутня турецька культура. Все це в на одному маршруті!


Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення: немає в розкладі 
Вартість: 350 $ або 2800 гривень
Тривалість: 13 днів (12 ночей)
Кілометраж: 150 км
Складність: Середня
Оплата вартості походу проводиться безпосередньо інструкторові, при зустрічі в аеропорту Анталії

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • проїзд у транспорті;
  • проїзд до початку маршруту і від’їзд з кінцевого пункту в Анталію;
  • авіа переліт до Анталії і назад;

 Західна частина Лікійської стежки похід докладний опис

Анталія – Фініке – Дінек-Тепе – Белос – Карліоз-Тепе – Алакілісе – Зейтін – Белорен  – Міра – бухта Адріаке – Чакіль – Сімена – Учагіз – Аперле – Апполонія – Ліман-Айзи – Каш – Ксантос – Летон – Карадере – пляж Патара – Гавурагілі – Бельчегіз – Бел – Гей – бухта Кабак – Долина Метеликів – Бабадаг – Овачік — Анталія

Опис 

1 День. Анталія – Фініке

Група зустрічається в аеропорту Анталії, біля виходу з терміналу № 1 (International terminal №1). Далі на автобусі ми вирушаємо на південь до містечка Фініке, що на узбережжі Середземного моря. Тут ми підемо на чудовий пляж, в живописній бухті. Сьогодні будемо купатися у морі  і відпочивати після перельоту та дороги до Туреччини. Заночуємо просто на пляжі.

Похід по західній частині Лікійського Шляху

2 День. Фініке –  Дінек-Тепе – Белос – гора Карліоз-Тепе

Сьогодні розпочинаємо наш підйом на гору Карліоз-Тепе (1628 м). По дорозі у нас буде нагода оглянути залишки античних міст Белос та Дінек-Тепе. Йти ми будемо через середземноморський кедровий ліс, поступово набираючи висоту. Заночуємо сьогодні неподалік від вершини Карліоз-Тепе.

Кілометраж: 15 км; набір висоти 1600 м.

Карліоз -Тепе. Лікійский шлях

3 День. Гора Карліоз-Тепе – церква Алакілісе – Зейтін.

Після сніданку підіймаємося на вершину Карліоз-Тепе. Тут нас чекаю чудовий вид на лікійське узбережжя та навколишні гори. Далі спускаємося в південному напрямку і невдовзі приходимо до залишків базиліки Алакілісе. Заночуємо ми сьогодні біля хутора Зейтін.

Кілометраж: 11 км; набір висоти 200 м.; спуск 900 м.

Лікійский шлях західна частина

4 День. Белорен – долина Демре — Міра

Зранку спускаємось до невеличкого мальовничого поселення Белорен, и минувши його потрапляемо в долину Демре. Взимку тут протікає бурхлива, повноводна  ріка. Проходимо повз численні теплиці Демре і невдовзі приходимо до залишків античного міста Міра. Колись Мира була столицею Ликийського царства. Тут був апостол Павло, та залишилось багато зруйнованих церков.

Кілометраж: 13 км; набір висоти 220 м; спуск 890 м.

Белорен. Лікійский шлях

5 День. Міра – бухта Адріаке — Чакіль

Сьогодні ми спускаємося до жаданого моря. Першим пляжем буде бухта біля м Адріаке. Відпочивши трохи тут ми підемо далі до більш дикого і затишнішого пляжу Чакіль, де і залишимося на ночівлю. Засинати під звуки прибою напрочуд приємно.

Кілометраж: 12 км; набір висоти 260 м; спуск 500 м.

місто Міра Лікійский шлях

6 День. Тонуче місто Сімена — Учагіз

Вздовж узбережжя прямуємо до затоки Кекова до розвалин лікійського міста Сімена. Засноване воно було в V віці, однак потім внаслідок тектонічної активності гір Тавра, частина міста опинилася під водою. Зараз Сімена нагадує собою Атлантиду. Далі  йдемо до селища Учагіз і зупиняємось на ночівлю неподалік.

Кілометраж: 13 км; коливання висот в межах 100 м.

Сімена Лікійский шлях

7 День. Учагіз — Аперле — Апполонія

Сьогодні нас чекають ще 2 античні міста – Аперле і Апполонія. Залишки амфітеатрів і  середземноморські ландшафти переносять нас в часи Еллади. Ми розіб’ємо наш табір біля підніжжя  пагорба на якому розташована Апполонія.

Кілометраж: 12 км; набір висоти 370 м

Лікійский шлях. Апполонія

8 День. Апполонія – Ліман-Айзи

Знову повертаємося до моря, на нас чекає кілька мальовничих пляжів, та чудові краєвиди на численні острови. Ввечері ми зупинимося на пляжі Ліман-Айзи. Романтичні вечори на пляжі сподобаються кожному. При бажанні спати можна буде на самісінькому пляжі, під звуки хвиль.

Кілометраж: 16 км; спуск 370 м

Лікійский шлях. Ксантос

9 День. Каш – Ксантос – Летон – Карадере – пляж Патара

Зранку заходимо в місто Каш. Після короткого шопінгу і поповнення провізії винаймаємо транспорт, щоб доїхати до розвалин античних міст Ксантос і Летон. Ксантос був одним із найбільших міст Лікії. Історики стверджують, що поселення тут з’явилося ще в бронзовому віці. Історія міста дуже трагічна. Остаточно його завоювали перси. Перед цим воїни міста спалили на вогнищі своїх жінок, дітей та рабів, щоб ті не дісталися ворогу. Після огляду міст добираємося до поселення Карадере, а звідти на пляж Патара, де і заночуємо.

Лікійский шлях місто Каш

10. День. Патара – Гавурагілі – Бельчегіз – Бел – Гей.

Знову набираємо висоту. Далі берегова лінія півострова обривається до моря крутими скелями, тому пляжів буде значно менше. Сьогодні ми пройдемо через кілька турецьких поселень, оглянемо залишки античності. Ночувати будемо в ущелині неподалік села Гей де є джерело води.

Кілометраж: 15 км; набір висоти 700м; спуск 250 м.

Лікійський шлях

11. День. Гей — бухта Кабак

Продовжуємо наш перехід по горам, море буде постійно поруч, однак добратись до нього протягом дня не буде можливості. По дорозі нам траплятимуться апельсинові сади. Ввечері спускаємося в мальовничу маленьку бухту Кабак, де зупинимося на ніч і знову плаватимемо в морі.

Кілометраж: 16 км; набір висоти 250 м; спуск 750 м.

Лікійський шлях. Долина метелекий

12. День. Кабак – Долина Метеликів – Бабадаг – Овачік.

Сьогодні протягом дня траверсуємо величну гору Бабадаг, яка обривається до моря величезною скелею. З вершини цієї гори можна стрибати з пара планом. Це дуже популярний вид розваг тут. Ми пройдемо повз мальовничу бухту, яка називається «Долина метеликів» Пізно ввечері ми спустимося в містечко Овачік. Тут закінчується наш похід. Заночуємо в лісі неподалік.

Кілометраж: 19 км; набір висоти 800 м; спуск 500 м.

Бабадаг. Лікійський шлях.

13. День. Овачік – Фетія – Анталія.

Зранку спускаємося в Овачік і добираємося до міста Фетія. Ті хто летять додому завтра, добираються до Анталіїї, а бажаючі продовжити відпочинок, можуть залишитися тут, на сонячному узбережжі Туреччини. Хто повертаеться до дому з авіалініями Pegasus краще добиратись до Стамбула з аеропорту Даламан – він значно ближче до Фетії ніж Анталія.

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

 

 

 

Вам будет интересно!