Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Зимовий похід по Гринявам

Похід в Гриняви зимою

Гринявські гори безперечно є серцем знаменитої Гуцульщини – Карпатського краю населеного гордими та самобутніми гуцулами. Розташовані поруч з Чорногорою, Гринявські гори є не високими, однак дуже панорамними. В поході по Гринявам ми зможемо насолодитися чудовими краєвидами Карпат і Чоргогірського хребта, відвідати древні поселення гуцулів, провести ніч в двохсотлітній гражді, та відчути на собі древній гуцульський побут.


Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення: 31 грудня — 4 січня 
Вартість: 150 $ або 1200 гривень
Тривалість: 5 днів (4 ночей)
Кілометраж: 40 км
Складність: Легкий.
Оплата вартості походу проводиться безпосередньо інструкторові, при зустрічі в Івано-Франківську.

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • проїзд у транспорті;.

Маршрут зимового походу по Гринявам

Шибене — Ватонарка — Луковица — Лудова — Стовпні — полонина Скупова — полонина Лепкашівська — Грошовиця — Замагора — Верховина

Опис 

Гриняви похід

День 1. Шибене – Ватонарка – Луковиця

Група зустрічається в Івано-Франківську на ж/д вокзалі, біля камер схову. Після знайомства та вирішення організаційних питань виїжджаємо автобусом до карпатського села Шибене. Тут переходимо підвісний міст через Чорний Черемош і починаємо підйом на сідловину Ватонарка. Підніматися будемо старою австрійською дорогою, побудованою в Першу світову війну (дорога Маккенсена). Далі піднімаємося схилами г. Луковиця, і майже біля вершини ночуємо в полонинській колибі.

Кілометраж: 5 км; набір висоти 600 м.

Зимовий Похід гриняви

День 2. Луковиця – Ватонарка – г. Лудова

Зранку підіймаємося на вершину Луковиці (1505 м.) звідки нам відкриється чудова панорама на Чорногору, Мармарош та Південні Гриняви. Далі спускаємося і через Ватонарку прямуємо до гори Лудова. Тут знаходиться затишна колиба лісників, де ми і заночуємо. Прямо з вікон колиби чудовий вид на Піп-Іван Чорногірський с обсерваторією на вершині.

Кілометраж: 4,5 км; набір висоти 200 м; спуск 250 м.

Гриняви. Стовпні

День 3. Лудова – Стовпні – полонина Скупова

На нас чекає великий і насичений перехід. Траверсуємо гору Лудова та йдемо по гребеню Гринявського хребта до древнього гуцульського села Стовпні. Тут і досі живуть люди, однак багато залишених будинків. Головною окрасою цього села є Угорські Скелі – кам’яні стовпи, які височіють над смерековими лісами на схилах тутешніх гір. Заночуємо ми на полонині Скупова.

Кілометраж: 12 км.

Гринява. Полонина Скупова

День 4. полонина Скупова – полонина Лепкашівська

Сьогодні в нас не довгий перехід, тому виходимо на маршрут ближче до обіду, вдосталь відіспавшись. Милуємося чарівними видами Чорногори та селами Голови та Замагора з другого протилежного боку хребта. Сьогодні ми зупинимось на ночівлю в древній гуцульській гражді. Історія цього будинку розчиняється в сивій давнині. Ми зможемо відчути на собі древній побут гуцулів, тут час ніби зупинився. Гражда – древнє гуцульське  господартво-фортеця, які колись були розкидані по полонинах Гуцулькьких Карпат.

Кілометраж: 6 км.

Зимовий похід по Гринявам

День 5. Грошовиця – Замагора – Верховина

Ось і настав завершальний день нашого зимового походу по Карпатам. Прямуємо вздовж хребта полонинами, а потім спускаємося вниз до гірського села Замагора. Воно розкинулося на численних схилах гір і виглядає дуже мальовничо. Далі прямуємо до міста Верховина, звідки переїжджаємо до Івано-Франківська.

Кілометраж: 10 км; спуск 700 м.

Гражда на Гринявах

 

Заявка на участьВідправлена заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!
[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея
Відгуки


Похід по Гринявам ЗимоюАвтор: Ірина Кот, м. Київ
Даты: 29 грудня — 2 січня 2013
Новогодний поход по Гринявам

 


Вам будет интересно!