Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Кайсері

Кайсері має дуже довгу і яскраву історію. Старе місто було побудовано з чорного вулканічного каменю. Численні стародавні руїни, що оточують його, контрастують з процвітаючим діловим центром, а довколишні заповідники Султансазлиг і Ерджіяс додають все більше привабливості, загадковості і таємничості.

Кайсері

Однією з головних визначних пам’яток Кайсері є старовинні квартали, гарні будинки яких все ще відіграють важливу роль у повсякденному житті міста. Цікаво, що в той час заможні громадяни міста вкладали кошти не в будівництво особняків і палаців, а в різні громадські будівлі.

Кайсері

В центрі міста є кілька древніх критих базарів, продавці яких, як це не дивно не дуже люблять торгуватися.

Велика мечеть у Кайсері

Також в Кайсері можна відвідати Велику мечеть (Улу-Камиі), яка була побудована в першій половині XIII століття і до цих пір знаходиться у відмінному стані. Її дах підтримується чотирма рядами кам’яних стовпів з мармуровими капітелями, а різьблений дерев’яний мімбер зберігся практично в незайманому стані, хоча центральний купол зведено вже в наші дні.

Кайсері

У хроніках Кайсері описується, як Місто Мовзолеїв. Найвідомішим меморіалом міста є Донер-Кумбет, прикрашений арабесками, традиційним зображенням стилізованого дерева життя, двоголовими орлами й левами. Так склалося, що місцеві мавзолеї в своїй архітектурі найбільш повно копіюють стародавню традицію тюркських народів ховати своїх мертвих в юртах — за своїм зовнішнім виглядом вони і справді нагадують ці традиційні житла степовиків.

Кайсері

Побувавши в Кайсері, обов’язково відвідайте велику вірменську церкву Сурп-Крікора-Лусуворіч, адже це останнє архітектурне нагадування про важливість міста у візантійську епоху. Вона вважається найбільшою християнською церквою Туреччини.

Вулкан Ерджіяс

Найпопулярнішим місцем активного відпочинку в цьому регіоні є згаслий вулкан Ерджіяс. Його висота 3940 метрів над рівнем моря. Тут є кілька маршрутів, як трекінгових, так і альпіністських. Побувавши в поході по Каппадокії разом з клубом «Карпатські Мандрівники», у вас буде унікальна можливість насолодитися красою озер оазису Султансазлиг, співом птахів, а також побачити фламінго, пеліканів, лелек і навіть степових орлів.

 

Вам будет интересно!