Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Лікійський шлях — Похід по Туреччині

Похід по ЛІкійському шляху

Більшість з нас відпочивало в Туреччині неодноразово, але навряд чи замислювався над тим, що це майже повністю гірська країна, з дивовижно контрастною і різноманітною природою, добрими і гостинними жителями і прекрасними пляжами.

 Протягом століть тут змінювали один одного різні культури і цивілізації, в результаті чого Туреччина сьогодні дуже багата на історичні пам’ятки. Таким чином, похід по Туреччині дає можливість не тільки відмінно провести час та полюбуватись екзотичною природою, гірськими перевалами і пляжами, але також значно розширити свій кругозір в історії.

Лікійський шлях недарма вважається одним з найбільш популярних маршрутів, і це не дивно. Тут є все: гори, дикі ліси, чисті ріки, озера, смарагдові пляжі, апельсинові гаї, руїни старих цивілізацій, цікаві люди, хороші ресторанчики одним словом все, що може тільки побажати турист. Цей регіон дуже популярний серед туристів з СНД, так що мовний бар’єр буде практично невідчутний.


Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення: 21 вересня — 2 жовтня
Вартість: 350 $
Тривалість: 12 днів (11 ночей)
Кілометраж: 140 км
Складність: Середня.

Оплата вартості походу проводиться безпосередньо інструкторові, при зустрічі в аеропорту Анталії.

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • проїзд у транспорті;.

Похід по Лікійському шляху — детальний опис

Анталія — місто Гойнюк — каньйон Гойнюк — Гедельме — гора Тахталі Даг 2365 м. — Бейчик — Улупінар — Химера (вічні вогні) — пляжі Чіралі — руїни Олімпоса — Адрасан — морська екскурсія та відпочинок на морі — мис Гелідонія — Мавікент.

Опис 

 1 день. Бориспіль — Анталія — селище Гойнюк — каньйон Гойнюк

Похід по Лікійському шляху

Добиратися до початкової точки походу можна за допомогою авіакомпаній лоукостерів, таких як Wizzair (wizzair.com), яка пропонує бюджетні перельоти з Києва до Туреччини (Анталія), а також Pegasus (flypgs.com), з наступною пересадкою в Стамбулі.

Члени групи, що летять з Wizzair, зустрічаються в аеропорту Жуляни (Київ), а учасники походу, які використовують інші авіакомпанії приєднуються до нас в аеропорту Анталії біля терміналу № 1. З Анталії ми переїжджаємо в селище Гойнюк — звідки і почнеться наш піший похід. Пройшовши 2 кілометри ми розіб’ємо табір при вході в каньйон Гойнюк біля КПП місцевого заповідника. Першу ніч ми проведемо серед оливкових і фісташкових дерев. Далі радіально прогуляємося уздовж знаменитого каньйону, помилуємося неприродно блакитною водою річки і рукотворних озер, подивуємося місцевій екзотичній рослинності. Бажаючі зможуть також прогулятися уздовж вузької частини каньйону, попередньо взявши на прокат гідрокостюми та каски.

Кілометраж: 7 км, набір висоти 180 м, тривалість 2-3 години.

 

Похід по лікійському шляху

2 день. Обхід неприступною частини каньйону.

Нам належить обійти неприступну вузьку частину каньйону і знову спуститися до тієї ж річки. Наш шлях весь день буде пролягати через дуже красивий екзотичний ліс. Також нам доведеться подолати частину русла річки з великими і дуже красивими валунами. Прозора і дуже тепла як для гірську річку вода буде тішити нас дивовижними заводями і водоспадами, в яких обов’язково потрібно буде покупатися. Ночувати будемо біля річки, в первозданному турецькому лісі.

Кілометраж: 6 км, набір висоти 640 м, спуск 360 м, тривалість 5-7 годин.

Лікійський шлях похід

3 день. Перехід до селища Гедельме.

З ранку починаємо підніматися на плато через ліс. Сьогодні ми також пройдемо біля кількох ферм, пастуших загонів і доберемося до хутора Гойнюк Яйласі. Звідси нам відкриється ряд вершин вищих за двохтисячну позначку, серед яких і наша мета — Тахталі Даг (2366м). Далі ми продовжимо наш шлях барвистими галявинках і лісами і до вечора прийдемо до селища Гедельме, на околицях якого і заночуємо. Тут знаходяться стародавні руїни фортеці і печера. Увечері будемо слухати, як читає молитви муедзин з мінарету мечеті.

Кілометраж: 16 км, набір висоти 600 м, тривалість 7-9 годин.

Лікійський шлях

4 день. Сідловина гори Тахталі Даг

Переходимо до селища Яйла Куздере, звідки починаємо підніматися на сідловину гори Тахталі Даг. По мірі набору висоти сосновий ліс буде заміняться на кедровий. Зростаючі тут ліванські кедри досягають тут величезних розмірів і дуже вражають. Далі ми виходимо в субальпійську рослинну смугу і розіб’ємо наш табір на дивовижно красивій галявині. Звідси відкриваються неймовірні види на турецькі гори.

Кілометраж: 10 км, набір висоти 760 м, тривалість 6-8 годин.

Лікійський шлях похід

5 день. Радіальний підйом на Тахталі Даг або Олімп (2365 м.), Спуск до Бейчика

Вранці піднімаємося на сідловину, залишаючи позаду кедрове рідколісся. Тут, незважаючи на літню температуру, натикаємося на великі сніжники. Місцеві краєвиди зачаровують навіть тих мандрівників, яких вже важко здивувати. У тіні останніх кедрів залишаємо наші рюкзаки і починаємо радіальне сходження на Тахталі. Підкоривши вершину оглядаємося і милуємося дивовижними видами на курортну зону Туреччини. Звідси видно весь наш маршрут. На вершині гори побудована станція канатної дороги, де бажаючі можуть потішити себе прохолодними напоями або чаєм. Далі спускаємося до рюкзаків, і продовжуємо спуск по мальовничій стежці до галявини над Бейчиком де и заночуємо.

Кілометраж: 9 км, набір висоти 960 м, спуск 1120 м; тривалість 6-8 годин.

Похід по лікійському шляху

6 день. Бейчик-Улупінар

Вранці спускаємося до мальовничого села Бейчик, де можна відвідати екзотичні ресторанчики на деревах. Звідси, уздовж соснових лісів і апельсинових гаїв, ми підемо до Улупінару. По дорозі можна буде спостерігати за побутом турецьких сіл. Біля Улупінара безліч форельних господарств, сьогодні можна буде покуштувати відмінної форелі приготовленої місцевими кухарями. В кінці дня ми прийдемо до мальовничої і повноводної річки, на галявині біля якої і розіб’ємо наш табір.

Кілометраж: 14 км; втрата висоти 1000 м, тривалість 6-8 годин.

В окресностях Улупинара

7 день. Улупінар — Химера (вічні вогні) — пляж Чіралі

Сьогодні у нас незначний перехід, але насичений і багатий на цікаві місця. З ранку підіймається на гору Химера (Янарташ), де прямо з-під землі вириваються язики полум’я. Згідно давньогрецької легенди, саме тут було переможено і затоптано в землю Пегасом страшне вогняне чудовисько — Химера. Воно і зараз лежить там, під землею вивергаючи полум’я. Тут же знаходяться руїни стародавнього храму. Особливо красиво тут вночі. Далі по мальовничим червоним схилах ми спустимося до селища Чіралі і нарешті прийдемо до Середземного моря. Місцевий пляж знаменитий тим, що сюди припливають відкладати яйця морські черепахи. Тому пляж є заповідником. Тут можна зупинитися просто на пляжі, кемпінгу або недорогих пансіонатах (для бажаючих).

Кілометраж: 5 км, набір висоті 200 м, спуск 350 м, тривалість 2-3 години.

Лікійський шлях похід

8 день. Руїни Олімпоса — схили гори Муса

Сьогодні нас чекає значний перехід. Після ранкового купання в морі оглядаємо руїни античного міста Олімпос. Тут знаходиться велика кількість архітектурних пам’яток: генуезька фортеця, залишки кріпосних стін, античний театр, стародавні саркофаги. Далі починаємо підніматися на гору Мусса, на вершині якої помічаємо залишки старовини. Перейшовши через сідловину, гори Мусса потрапляємо на великі зелені луки з красивими видами на долину Адрасана. Ночуємо біля невеликого джерела і пастушого будиночка.

Кілометраж: 10 км, набір висоти 730 м, тривалість 5-7 годин.

Лікійський шлях

9 день. Спуск до бухти Адрасан.

Спускаємося до дуже красивої бухти Адрасан. По дорозі нам будуть траплятись численні теплиці, де можна буде придбати свіжі овочі, і навіть зірвати їх власноруч. Прийшовши в Адрасан, зупиняємося на відпочинок і насолоджуємося купанням в прекрасному теплому морі

Кілометраж: 6 км, тривалість 2-3 години

 

лікійський шлях

10 день. Морська прогулянка — мис Гелідонія

З ранку можливо за бажанням провести невелику прогулянку на катері до бухти Сазак. Вартість оренди катера приблизно 150 євро. В бухті дуже гарне місце для купання. Після прогулянки йдемо у бік мису Гелідонія. На мисі ми подивимося на старий маяк який був зведений французами в 1936 році і помилуємося островами Бешадалар. Далі йдемо в сторону селища Караоз

Кілометраж: 13 км; набір висоти 450 м; тривалість 5-7 годин.

11 день. Караоз. Мавікент

Сьогодні приходимо в селище Караоз звідки і поїдемо в Анталію або пройдемо до містечка Мавікент. По дорозі оглядаємо славнозвісну Піратську Бухту. В Анталії гуляємо по Старому місту з вузькими вуличками в османському стилі. Ночувати можна або в аеропорту (досить комфортно), або в лісі біля аеропорту.

Кілометраж: 5 км, тривалість 2-3 години.

12 день. Анталія — Київ

Вранці ми летимо до Києва або інші місця, але хто хоче залишитися відпочивати далі в цій прекрасній країні — будь ласка. Навколо безліч пляжів і тепле море.

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

Восход солнца в Чирали. Ликийская тропа

Автор: Ярослав Кочуров, г. Харьков
Даты: 9-20 октября 2012
Ликийский путь. Отчет о походе в октябре 2012. Часть 2.

 

 

 

Каньон Гойнюк. Ликийская тропа

Автор: Ярослав Кочуров, г. Харьков
Даты: 9-20 октября 2012
Ликийский путь. Отчет о походе в октябре 2012. Часть 1.

 

 


Поход по ликийской тропе отчетАвтор: Черныш Станислав, г. Киев
Даты: 9-20 октября 2012
Отчёт о походе по Ликийской тропе. Ч.3. (октябрь 2012)

 

 

 


Отчёт о походе по Ликийской тропе. Ч.2Автор: Черныш Станислав, г. Киев
Даты: 9-20 октября 2012
Отчёт о походе по Ликийской тропе. Ч.2. (октябрь 2012)

 

 

 

ликийская тропа отчет 2012Автор: Черныш Станислав, г. Киев
Даты: 9-20 октября 2012
Отчёт о походе по Ликийской тропе. Ч.1. (октябрь 2012)

 

 

 


Тахтали. Ликийская тропаАвтор: Роман Бидычак
Даты: 20-30 мая 2012
Отчёт о походе по Ликийской тропе.

[/

 

 

Вам будет интересно!