Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Національний парк «Дурмітор»

 Центром гірського туризму Чорногорії є гірський масив Дурмітор. Він входить до складу національного парку з однойменною назвою, який був створений в 1952р.

Парк з його каньйонами річок Тари, Сушиця, Драги і Комарніци — є природною, науковою та культурною цінністю, і в 1980р. був внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Гірський масив Дурмітор

Сам парк відрізняється величезним розмаїттям флори, а також багатством і унікальністю тваринного світу.

Своїми ландшафтами гори приваблюють не тільки альпіністів, а також любителів сноубордингу та гірськолижного спорту.

Тут багато не лише простих піших маршрутів для походів, але і досить складних, доступних тільки досвідченим гірським туристам.

На території Національного парку розташовано 18 карових озер, які відомі під ім’ям Gorske Oci, що в перекладі означає «Очі гір».

Улюбленим місцем всіх туристів є Крижана печера, розташована на висоті 2040 м над рівнем моря під піком Облав Глава. Її протяжність складає 100 метрів. Сталактити і сталагміти всередині печери створюють унікальні крижані картини, які зможуть вразити уяву будь-якої людини. Враження від походу по Дурмітору залишаться незабутні.

Вам будет интересно!