Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Повітряні кулі Каппадокії

Каппадокія знаменита не тільки своїми незвичайними ландшафтами і дивовижними печерними містами. Щорічно сюди з’їжджаються сотні бажаючих з усього світу політати на повітряних кулях, над казковою долиною Гореме.

Якщо ви здавна мрієте політати на повітряній кулі – то найкращим місцем для цього є саме Каппадокія. Причиною цього є перш за все унікальність даної місцевості, та її незвичність. До того ж тут, ця інфраструктура дуже добре розвинена і налагоджена, кулями керують справжні професіонали.

Повітряні кулі Каппадокії

Польоти відбуваються тут кругло річно,  практично щодня, о 5-6 ранку. Виключенням можуть бути тільки погані метеорологічні умови. Найвідомішими компаніями, які займаються повітряним плаванням в Гореме є: Goreme balloons, Anatolian Balloons, Royal Balloon — Cappadocia, Kapadokya Balloons та багато інших. В середньому політ який триває біля години буде коштувати від 80 до 160 євро з людини. Індивідуальні та триваліші польоти (до 3 годин) коштуватимуть значно більше. Замовити політ не складно, це можна зробити через сайт компанії, або вже в Гореме в численних офісах. Також забронювати політ можна прямо в готелі чи пансіонаті де ви мешкаєте.

Повітряні кулі Каппадокії

Польоти дуже добре і ретельно сплановані. Вас заберуть о 5 ранку з вашого готелю чи пансіону мікроавтобусом. Однак будьте уважні – обов’язково переконайтесь, що це мікроавтобус саме вашої компанії, бо можна ненароком потрапити до конкурентів в яких буде інша ціна. І добре коли нижча.

Повітряні кулі Каппадокії

Вас привезуть до офісу компанії, де Вам запропонують сніданок та розіб’ють на групи по різним повітряним кулям. В кулі поміщається від 10 до 20 людей. Однак місця там достатньо і у всіх буде доступ до краю корзини. Далі всіх розвезуть до стартових майданчиків, де вже повним ходом готують кулі до відльоту.

Повітряні кулі Каппадокії

І тоді почнеться саме цікаве! Політ тривалістю в одну годину дуже насичений. Оскільки він відбувається зранку, Ви будете спостерігати за тим як сходить сонце. Гірські долини будуть заповнені чудернацькими тінями і силуетами гострих скель. Шум вітру, та пролітаючи на вашому рівні птахи – дадуть відчуття неймовірної легкості і справжнього польоту.

Повітряні кулі Каппадокії

З Вами в небо піднімуться десятки інших повітряних куль – це справді незабутнє враження. Коли час полоту вичерпається кулю посадять прямо на причіп вантажівки. Після приземлення всіх пасажирів кулі чекає урочисте вручення дипломів про політ а також розпиття шампанського з капітаном, який керував кулею. Після урочистостей всіх розвезуть до їх готелів.

Повітряні кулі Каппадокії

Беріть участь в нашому поході по Каппадокії, і обов’язково відчуйте на собі, що таке політ над  світом! Це незабутній досвід і пам’ятка на все життя.

Повітряні кулі Каппадокії

Вам будет интересно!