Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Похід до підніжжя Аннапурни

Похід до підніжжя Аннапурни

Масив Аннапурни, що в Непалі, один з найпопулярніших серед любителів треккінгу всього світу. Саме тут можна відчути і побачити велич найвищих гір світу, не володіючи при цьому навичками бувалого альпініста. Пропонуємо Вам піти з нами в похід до базового табору біля підніжжя Аннапурни — цей трекінг в непал запам’ятається Вам на завжди!

Інформація

 

Список необхідних речей

Дати проведення: немає в розкладі
Вартість: 550 $
Тривалість: 15 днів (14 ночей)
Кілометраж: 140 км
Складність: Складний.
Оплата вартості походу проводиться безпосередньо в поході інструкторові.

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • номери у лоджах;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • авіапереліт;
  • проїзд у транспорті;
  • непальська віза — 30 $;
  • платні пам’ятки;
  • харчування — від 10 $ на добу;

Опис походу до підніжжя Аннапурни

Катманду — Покхара — Татопані — Горепані — Пун Хілл — Тадапані — Чомронг — Базовий табір Мачапучаре — Базовий табір Аннапурни — Чомронг — Наяпул — Покхара — Патан — Катманду

Опис 

День 1. Літак Київ-Шарджа або Дубай.

По прильоті в один з аеропортів, доведеться досить довго чекати літака, щоб вилетіти в Катманду. Але не варто впадати у відчай, тому що це досить цивілізовані й сучасні аеропорти, обладнані цілком пристойними туалетами та кондиціонерами. Підлога вкрита килимами, так що спати можна в спальниках на підлозі.

День 2. Прибуття в Непал.

Вранці на літаку вилітаємо в Катманду. Для в’їзду в Непал отримуємо візу а також дістаємо дозвіл на перебування в заповіднику «Аннапурна». Зупинимося на нічліг в районі Тамела, там широкий вибір недорогих готелів і хостелів. Увечері робимо екскурсію по місту.

День 3. Дорога в Покхару — Озеро Фева.

Переїзд в Покхару тривалий. Займає, приблизно, 6-7 годин. Пролягає вздовж трущоб Катманду, де ми і спускаємося до річки Трісулі, а далі наш шлях йде вгору за течією, до злиття з Марс’янгді. Потім річка Сеті і нарешті Покхара.
Тут же ми побачимо озеро Фева, а також білі хребти Аннапурни і Дхаулагірі. Поселившись в готелі, йдемо до озера. Біля якого знаходиться Ступа Миру.

Похід до підніжжя Аннапурни

День 4. Переїзд в Татопані, і початок походу.

Переїзд в село Татопані (1190 м). Над селищем височить прекрасна вершина Нілгірі (6839 м). З цього селища і починається наш маршрут. Протягом дня набираємо висоту. Приблизно 800 м. Йдемо уздовж річки і терас, на яких ростуть рисові поля. Розбиваємо табір на нічліг в селі Фаланте (2270 м).

День 5. Горепані і перехід через рододендроновий ліс.

Продовжуємо набирати висоту. Наша стежка проходить через ліс, в якому ростуть рододендрони. У Карпатах на Мармароші чи Чорногорі, а також на Кавказі рододендрон є чагарником, а в цих місцях досягає розмірів дерев. Доходимо до селища Горепані (2860 м). Тут нам відкривається вид на Джаулагірі (8167 м) і Нілгірі (6839 м).

Похід до підніжжя АннапурниДень 6. Через перевал Деуралі вниз в тропіки.

Наш шлях знову пролягає через густий рододендронове ліс, крізь який, періодично, нашому погляду відкриваються Гімалайські вершини. Нарешті перед нами перевал Деуралі (3100 м). Далі невеликі мальовничі долини. Ближче до обіду підходимо до Татапані (2630 м). Звідси чудово видно гору Мачапучаре (6997м). Далі спуск вниз, до річки. через яку переходимо на інший беріг. Розбиваємо табір в тропічному лісі, в селищі Кімронг (1800 м).

День 7. Найглибша ущелина.

Сьогодні досить насичений день, нас чекають постійні підйоми і спуски. Ближче до обіду входимо в село Чомронг. Далі, слідуючи маршруту, ми потрапляємо в найглибшу ущелину, яка розділяє Мачапучаре і Аннапурну. Зупиняємося на нічліг в селі Бамбі (2310 м).

Похід до підніжжя Аннапурни

День 8. По долині Моді Кхола.

У цей день наш маршрут буде проходити уздовж річки Моді Кхола, яка починається з Південного льодовика Аннапурни. Незабаром перед нами постане печера Хункі — це скельний грот, де, згідно з легендами місцевих жителів, жив святий. На нічліг зупиняємося в Деоралі (3200 м).

Похід до підніжжя Аннапурни

День 9. Базовий табір Аннапурни.

Щоб помилуватися ранкової красою Аннапурни, виходимо раніше. Вранці можливий легкий морозець. У базовому таборі Мачапучаре (3700 м), залишаємо зайві речі. З цього табору у нас буде радіальний вихід в базовий табір Аннапурни.

Наш маршрут пролягатиме між вершинами Аннапурни. Кожна з них, по-своєму прекрасна. Тут ми насолоджуємося чудовими видами. Для нашого маршруту — це кінцева точка подорожі. Після обіду починаємо спуск до табору Мачапучаре.

Похід до підніжжя Аннапурни

 

День 10. Вниз в тепло.

Чим нижче спускаємося, тим тепліше стає. Спуск буде не складним. Наша мета — Чомронг (2170 м).

 

Похід до підніжжя Аннапурни

День 11. Перехід і переїзд в Покхару.

Починаємо спуск вниз. Йдемо уздовж річки Моді Кхола, через непалське село, «не зіпсоване» туризмом і цивілізацією. Далі на автобусі добираємося до Покхара. І ночуємо в ній.

День 12. Покхара — Катманду.

Через складність рельєфу, переїзд в Катманду займає майже цілий день. Після приїзду заселяється в готель. Увечері займаємося шопінгом на місцевому ринку.

Похід до підніжжя Аннапурни

День 13. Огляд долини Катманду

Вранці їдемо на екскурсію в Патан, де оглядаємо численні історичні та архітектурні пам’ятки. Королівська площа Патана – дуже цікаве і пам’ятне місце. Також відвідуємо комплекс Пашупатінатх, важливий центр Індуїзму в Непалі, звідти недалеко до величезної буддійської ступи Боднатх.

День 14. Місто Катманду, відліт.

До відльоту літака — гуляємо по Катманду, вивчаючи пам’ятки. Одна з них — це жива богиня Кумарі, втілена в непальскую дівчинку. Також відвідуємо відомий Мавпячий храм (Сваямбунатх), в якому знаходиться буддійська ступа. Тут відкривається прекрасний вид на Гімалаї і долину Катманду.
Обідаємо перед вильотом і вперед, до Шарджі.
Увечері 27 листопада в 21:40 вилітаємо в Шарджі

День 15. Прибуття до Києва.

Ось і гостинний Київ. Гімалаї залишилися дуже далеко, але вони завжди будуть жити в наших серцях.

У вартість туру входить: російсько-англомовний провідник, пропуск в Національний парк, проживання в лоджах по маршруту і медична страховка, аптечка.

У вартість туру не входить: авіапереліт Київ-Шарджа-Катманду — від $ 770; харчування — від $ 10 в добу; відвідування платних місць — приблизно $ 30; непальська віза — $ 30; транспортні витрати — приблизно $ 50, інші витрати як носії, чайові, аеропортові збори, і т.д.).

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

 

Вам будет интересно!