Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Похід по плато Лаго-Накі або «Тридцятка»

Лаго-Накі

Лаго-Накі — плато на Західному Кавказі, через яке проходить один з найкрасивіших пішохідних маршрутів — Тридцятка. Цей похід дозволяє туристам побачити красу і місць Кавказьких гір і при цьому не обов’язково володіти вміннями і навичками альпінізму.

До того ж маршрут проходить на відносно низьких висотах, тому тут не потрібна акліматизація, а також тут абсолютно безпечно, так як Західний Кавказ є спокійним і віддаленим місцем від нестабільних регіонів Кавказу. Мандрівникам належить пройти через всі кліматичні пояси Кавказу, спуститься з альпійських луків і високогірних пустель до субтропічного узбережжя Чорного моря. Цей похід по Кавказу гарантує Вам незабутні враження і море позитивних емоцій.

Тут, на плато Лаго-Накі, ми побачимо самі західні льодовики Кавказу, які також є найнижчими льодовиками Європи. Також нам належить піднятися на гору Оштен (2804 м). Сюди також дуже зручно добиратися з більшості великих міст України та Росії.


Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення: 9-17.06, 16-24.06, 23.06-1.07, 30.06-8.07, 7-15.07, 14-22.07, 21-29.07, 28.07-05.08, 4-12.08, 11-19.08, 18-26.08, 25.08-02.09, 1-9.09, 8-16.09, 15-23.09
Вартість: 280 $
Тривалість: 9 днів (8 ночей)
Кілометраж: 140 км
Складність: Середня.

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • проїзд у транспорті;

Маршрут походу по Лаго-Накі

Хаджох (Каменномостський) – ріка Біла — плато Лагонаки — річка Ціце — озеро Пседонах — гора Оштен (2804 м) — гора Пшеха Су — Черкеський перевал — Бабук Аул — річка Шаху — Солох Аул — Дагомис — Сочі.

Опис 

День 1. Хаджох (Каменномостський) — каньйон ріки Білої

Наш шлях розпочинається з курортного селища Хаджох. Прямо тут ми починаємо насолоджуватися красою пейзажів Кавказу. Річка Біла тече крізь дивовижної краси каньйон і дуже популярний серед туристів водників. В Хаджозі благодатний і м’який південний клімат. Ніч проведемо на березі річки Біла.

 

Похід Трицятка(Лаго-накі)

День 2. КПП — Абадзешський перевал — плато Лагонакі — річка Ціце

Мікроавтобусом прибуваємо на КПП до плато Лагонакі. Тут нам необхідно зареєструватися в МНС і купити квитки в Кавказький заповідник. Виходимо на плато, звідки відкривається прекрасний вид на гори Оштен і Пшеха-Су. Звідси відходять стежки на озеро Псенодах, Майкопський перевал, гору Оштен. Переходимо через Абадзешскій перевал до річки Ціце — найбільший правобережний притока річки Пшеха. Тут і залишаємося на ніч. Ночівля без дров, для приготування їжі будемо використовувати газове спорядження.

 

День 3. Озеро Пседонах — гора Оштен (2804 м)

Перейшовши через Ціце, йдемо в напрямку гори Оштен і Пшеха-Су, дійшовши до озера Пседонах, розбиваємо наш табір. Після перекусу починаємо радіальне сходження на гору Оштен, через Фишт-Оштенскій перевал. З запаморочливої висоти Оштена милуємося величчю Кавказу, горою Фишт і Вірменським хребтом. Далі спускаємося до нашого табору на ночівлю.

 

Похід Трицятка Кавказ

День 4. Озеро Пседонах — Гора Пшехо-Су (2744 м)

Вранці знову радіально йдемо на Фишт-Оштенській перевал і піднімаємось на гору Пшехо-Су. Вона трохи нижче гір Оштен і Фишт, але нітрохи не поступається їм за красою. Звідси відкривається чудовий вид на Фишт. Спускаємося назад до озера, в наш табір.

Похід Лаго-Накі(Трицятка)

День 5. Озеро Пседонах — турбаза Фишт

Сьогодні ми знову підемо на Фишт-Оштенський перевал і спустимося до турбази під Фиштом, але на цей раз вже з рюкзаками. Переночуємо біля турбази, неподалік від лісу.

 

День 6. Турбаза Фишт-Білоріченський перевал (1782м) — Черкеський перевал — Веселий спуск — Холодний Родник

Протягом дня нам належить подолати два перевали. Після цього почнеться спуск до моря, в долину річки Шаху. Гірське повітря і кришталево чиста вода річок — головні характеристики цього місця. Ночівля на стоянці Холодний Родник.

 

День 7. Холодний Родник — Бабук-Аул — річка Шаху

Продовжуємо наш похід по красивому субтропічному лісу. Переходимо річку Шахе по підвісному мосту і йдемо до Бабук-аулу. Після високогір’я організм відпочиває серед буйної зелені і прохолоди лісової тіні. Ночуємо біля річки.

 

День 8. По долині Шахе до Солох-аулу

Прямуємо до курорту Солох-Аул. Це гірське селище на березі Шахе приблизно на висоті 660 метрів над рівнем моря. По дорозі знову переходимо річку по підвісним мостам. Дорогою зустрічаються невеликі водоспади. Ніч на березі річки Шахе і вечірнє купання.

 

Трицятка - похід по кавказу

День 9. Солох-Аул — Дагомис З курорту Солох-Аул виїзд в Дагомис.

На цьому етапі похід закінчується, але бажаючі можуть залишитися на морі в Дагомисі або Сочі.

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

 

похід Лаго-наки

Автор: Станислав Черныш, г. Киев
Даты: июль 2013
Отчет о походе: От Лаго-Наки до Азова. Ч.1

 

 

 

похід Лаго-наки

Автор: Станислав Черныш, г. Киев
Даты: июль 2013
Отчет о походе: От Лаго-Наки до Азова. Ч.2

 

Вам будет интересно!