Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Похід навколо Аннапурни

Похід навколо Аннапурни

Гімалаї — найвища гірська система, де знаходиться 10 восьмитисячників з 14-ти. Багато відомих альпіністів з усього світу мріють побувати на цих вершинах. Однак для цього потрібна дуже хороша фізична підготовка, відмінне здоров’я і неабияка сила волі. Але в цих горах також є маршрути, які може подолати кожний з нас.

І для цього не потрібно бути відомим альпіністом чи майстром спорту.


Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення: немає в розкладі
Вартість: 600 $
Тривалість: 17 днів (16 ночей)
Кілометраж: 180 км
Складність: Складний.
Оплата вартості походу проводиться безпосередньо інструкторові, в поході.

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • номери у лоджах;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • авіапереліт;
  • проїзд у транспорті;
  • непальська віза — 30 $;
  • платні пам’ятки;
  • харчування — від 10 $ на добу;

Маршрут походу навколо Аннапурни

Катманду — Бесісахар — Дхарапані — Мананг — перевал Тхоронг — Джомсом — Покхара — Патан — Катманду.

Опис 

Опис походу навколо Аннапурни

Під час походу навколо Аннапурни у вас буде унікальна можливість ознайомитися з природою Гімалаїв, культурою місцевих жителів, а також помилуватися на найбільш вражаючі гірські масиви планети. Назва Аннапурна перекладається з санскриту як «Богиня Родючості». Більша частина масиву Аннапурни лежить в державному заповіднику і охороняється.

В кінці нашого трекінгу по непалу  ви зможете відвідати столицю Непалу — Катманду. І по достоїнству оцінити всю пишноту і красу цього міста. Поринути в його дивовижний і багатогранний світ.

День перший. Літак Київ-Шарджа або Дубай.

По прильоту в одну або в іншу точку, доведеться досить довго чекати на пересадку до Катманду. Але не варто впадати у відчай, тому що це дуже цивілізовані й сучасні аеропорти, обладнані цілком пристойними туалетами та кондиціонерами. Підлога вкрита килимами, так що спати можна в спальниках на підлозі.

День другий. Прибуття в Непал.

Вранці вилітаємо в Катманду. Для в’їзду в Непал отримуємо візу і дозвіл на перебування в заповіднику. Зупинимося на ночівлю в районі Тамела, де широкий вибір недорогих готелів і хостелів. Увечері здійснюємо екскурсію по місту.

День третій. Бесісахар

Початкова точка нашого маршруту — село Бесісахар. В яке ми з Катманду приїдемо автобусом. Заночуємо ми в лоджі — простенькому готелі-притулку. В таких же лоджах ми будемо ночувати на протязі всього маршруту.

 

Навколо Аннапурни похід

День четвертий. Перехід в селище Чямє.

Маршрут проходитиме через надзвичайно красиві місця. Спочатку кам’яниста стежка йтиме вздовж русла річки повз селище Кухді. Так як дорога пролягатиме в основному через ліс — ви зможете вдосталь насолодитися співом птахів, побачити мальовничі водоспади. В Чямє є можливість відвідати гарячі джерела.

Тривалість: 5-7 годин; висота 1430 м.

 

Навколо Аннапурни похід

День п’ятий. Перехід в Дхарапані.

Сьогодні ми потрапимо в область Мананг. Це автономія в межах Непалу. Через неї в давнину проходили торгові шляхи в Тибет. Ви зможете побачити своєрідну архітектуру, притаманну цим місцям.

 

Тривалість: 5-8 годин; висота 1920 м.

 

Навколо Аннапурни похід

День шостий. Перехід до селища Чаме.

При переході відкриються прекрасні краєвиди на величні вершини Аннапурни, Ганеш, Хима, Манаслу. Остання теж восьмитисячник

 

Тривалість: 5-8 годин; висота 2630 м.

похід Навколо Аннапурни

День сьомий. Перехід до селища Пісанг

Е нас буде можливість відвідати древній монастир, а також помилуватися красою і могутністю вершини Пісанг — висота 6091, і вершини Аннапурна II.

 

Тривалість: 6-8 годин; висота 3190 м.

похід Навколо Аннапурни

День восьмий. Перехід до Мананга.

Поступово проходячи акліматизацію, набираємо висоту. В Мананзі ми відвідаємо кілька стародавніх монастирів, а також печеру відомого тибетського майстра Міларепи.

 

Тривалість: 5-7 годин; висота 3535 м.

 

День дев’ятий. Перехід до Тхоронг Пхеді.

На місцевому діалекті Пхеді означає підніжжя. Йдемо до перевалу Тхоронг Пхеді і ночуємо біля нього.

 

Тривалість: 6-8 годин; висота 4420 м.

похід Навколо Аннапурни

День десятий. Проходження перевалу Тхоронг.

Подолавши перевал, ми виходимо в провінцію Мустанг. Колись, в давнину, це була самостійна держава. З перевалу можна побачити шикарну панораму Гімалаїв. Тут буде видно також одну з найбільш величних і красивих вершин — г.Дхаулагірі, яка за своєю формою нагадує піраміду. Вдосталь насолодившись цими краєвидами, ми спускаємося до поселення Муктінату. У цьому поселенні є монастир, в якому всі стихії сходяться воєдино. У ньому горить природний вогонь і шумить підземна вода…

Тривалість: 7-9 годин; висота 5416 м.

День одинадцятий. Дорога до Джомсому.

По дорозі до Джомсому наш шлях буде пролягати уздовж мальовничої річки Калі-Гандаки.

Тривалість: 6-8 годин; висота 2713 м.

День дванадцятий. Переїзд в Покхару.

Переїзд в Покхару буде довгим і насиченим, по майже рідних за якістю дорогах. При бажанні можна буде зупинитися на відпочинок в селі Татопані, яке славиться своїми гарячими джерелами.

День тринадцятий. Покхара.

Покхара — це старовинне місто, розташоване на березі красивого озера Пхева. Тут буде унікальна можливість відвідати ступу світу, звідки буде видно все місто і чудову панораму Гімалаїв.
Вулиці міста привернуть вашу увагу безліччю туристичних магазинчиків, а також кафе і барів.

День чотирнадцятий. Покхара.

За бажанням, можна продовжити відпочинок в Покхарі, або виїхати відразу ж в Катманду. Якщо залишаємося в місті, то в Катманду їдемо нічним автобусом.

День п’ятнадцятий. Катманду.

Переїзд в Катманду. Заселення в готель. Увечері влаштовуємо шопінг на місцевому ринку.

День шістнадцятий. Огляд долини Катманду.

Їдемо в Патан. Де проводимо екскурс по історичним пам’яткам архітектури. Відвідуємо Королівську площу, а також комплекс Пашупатінатх — це важливий центр Індуїзму в Непалі.

День сімнадцятий. Місто Катманду. Відліт.

Цілий день, до відльоту влаштовуємо екскурсію по місту. Вивчаємо його численні пам’ятки. Відвідуємо відомий Мавпячий храм (Сваямбунатх). Звідси видно Гімалаї і долина Катманду.
Увечері виліт в Шарджу або Дубай.

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

 

Вам будет интересно!