Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Похід по Балканам — Ріла та Пірин

Похід по Балканам - Ріла і Пірін

Пропонуємо вашій увазі захоплюючий похід по Болгарії, на масиви Ріла і Пірін, що на півдні Болгарії. Нам належить піднятися на найвищу вершину Балканського півострова і всієї південно-східної Європи — гору Мусала (2925 м).

Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення: 2-13 серпня
Вартість: 250 $
Тривалість: 12 днів (11 ночей).
Кілометраж: 140 км
Складність: Складний.

Оплата вартості походу, при зустрічі з інструктором в Софії.

У БОЛГАРІЮ ПОТРІБНА ВІЗА. Віза може бути національною, або шенгенською

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • всі переїзди по Болгарії;
  • Болгарська віза;
  • плата за відвідування визначних пам’яток;
  • проживання у кемпінгах або готелях;
  • харчування в ресторанах і кафе.

 

Ріла і Пірін — похід по Балканам | опис маршруту

Софія — Саперова Баня — Седемте Рілскі Езера — м. Вазов врьх (2669 м) — г. Додов врьх (2661 м) — хижа Мальовіца — Поповакапскій перевал — урочище Калькуліціте — Рильський монастир — Рибне Езеро — Канарській перевал — м. Вапа (2532 м) — г. Ковач (2634 м) — хижа Гринчар — м. Мусала (2925 м) — Якоруда — Банско — м. Віхрен (2914 м.) — Банско — Софія

Описание 

Також насолодиться прохолодою безлічі високогірних льодовикових озер, які будуть зустрічатися нам впродовж всього шляху. Природа болгарських гір дуже багата, насичена барвами і незабутніми пейзажами, які не залишать байдужими нікого. Крім природи ми обов’язково познайомимося з колоритною болгарської культурою і багатою історією, відвідаємо знаменитий Рильський монастир. Приєднуйтесь — буде дуже цікаво!

1 день. Софія — Саперова Баня
Група зустрічається на ж / д вокзалі в Софії по прибуттю поїзда 59М Москва — Софія в 9.25. Далі на автобусі переїжджаємо в селище Саперова Баня, звідки почнеться наша подорож. Відійдемо трохи вглиб лісу і зупинимося для відпочинку після довгої дороги.

 Поход по Балканам

2 день. Підйом до Семи Озер
Сьогодні ми почнемо підйом на альпійські луки і наберемо близько 1100 м висоти. Сім Рильських озер — це красива група карових озер, кожне з яких має свою назву: Силзата (Сльоза), Окіт (Око), Бибрека (Нирка), Близнака (Близнюк), ТФрилисника (Трилисник), Рібното (Рибне) і Долното (Нижнє озеро). Біля цих озер і заночуємо.

Кілометраж: 15 км;. старт 925 набір 1301 м. спуск 122 м ночівля 2104 м

Болгарія похід

3 день. м. Вазов врьх (2669 м) — г. Додового врьх (2661 м) — притулок Мальовіца
Здолавши перевал Розділ, прямуємо вздовж хребта Мермер, милуючись просторими долинами з безліччю озер. До речі частина з них термальні, з теплою водою. Увечері спускаємося до притулку Мальовіца, біля якого залишимося на ночівлю.

Кілометраж: 13 км; максимальний набір висоти 580 м; спуск 680 м; ночівля 1995 м.

Ріла та пірин похід

4 день. Поповакапскій перевал — урочище Калькуліціте
Пройдемо біля серії озер, серед яких так зване Страшното Езеро (Страшне озеро), подолаємо перевал і спустимося в долину річки Рильська. Тут і заночуємо, кілька кілометрів вище за течією від Рильського монастиря.

Кілометраж: 13 км; набір висоти 540 м; спуск 1040 м; ночівля 1500 м.

Страшне озеро Балкани

5 день. Рильський монастир — Рибне Езеро
Рильський монастир одна з головних духовних святинь Болгарії. Він був заснований ще в Х столітті учнями преподобного Іоанна Рильського, який жив у печері недалеко від території монастиря. Сьогодні цей храм охороняється ЮНЕСКО. Після огляду монастиря нас чекає дорога до живописного Рибного озера.

Кілометраж: 22 км; набір висоти 1100 м; ночівля 2260 м.

Рільский монастир Болгарія

6 день. Канарські перевал — г. Вапа (2532 м) — г. Ковач (2634 м) — притулок Грьнчар
У цей день нас чекає цікавий перехід до притулку Грінчар. По дорозі ми піднімемося на кілька вершин, побачимо рукотворне озеро Бели Іскьр, помилуємось всюдисущими заростями гірської сосни.

Кілометраж: 15 км; набір висоти 350 м; спуск 600 м; ночівля 2000 м.

Похід по Балканах

7 день. Радіальне сходження на г. Мусала (2925 м)
Підйом на найвищу точку Балкан ми будемо здійснювати радіально, без рюкзаків, попередньо залишивши їх у притулку Гринчар. Підкорив г. Мусала ви будете почувати себе немов на вершині світу. Ця гора на кілька метрів вище грецького Олімпу. Назва її походить з часів Османської навали на ці землі і означає — Гора Бога. Після сходження ми повертаємося до притулку Гринчар.

Кілометраж: 15 км; набір висоти 920 м; ночівля 2000 м.

 Балкани похід

8 день. Спуск до села Якоруда — трансфер в Банско
Сьогодні дорога буде йти весь час вниз. Ми знову зануримося в прохолоду і тінь лісів. Час покидати гірський масив Рила. Переночуємо неподалік від селища Якоруда, а можливо встигнемо переїхати в Банско.

Кілометраж: 20 км; спуск 1100 м; ночівля 920 м.

9 день. Заповідник Пірін — подйом до підніжжя г. Віхрен
Заповідник Пірін — захоплююче по своїй красі і унікальності місце. Ми знову набираємо висоту для завтряшнього сходження. Біля підніжжя гори Віхрен ми заночуємо неподалік притулку Биндеріца.

Кілометраж: 9 км; набір висоти 800 м; ночівля 1800 м.

г. Кончето і Віхрен Балкани

10 день. Радіальне сходження на г. Віхрен (2914 м.)
Гора Віхрен найвища в масиві Пірін і третя за висотою на Балканах. Ця величезна мармурова брила виглядає просто не реально. Тут зустрічаються такі рідкісні рослини, як едельвейси. Піднімаємося також без рюкзаків.

Кілометраж: 13 км; набір висоти 1100 м; ночівля 1800 м.

11 день. Повернення в Банско — трансфер в Софію — прогулянка по місту — від’їзд
Вранці залишаємо Пірін і спускаємося в Банско. Там сідаємо на автобус до Софії. Повертаємося додому.

Кілометраж: 9 км; спуск 800 м.

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Вы:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

 

Вам будет интересно!