Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Похід по Горганам

Похід по Горганам

Горгани один з найпрекрасніших куточків у Карпатах. Вершини цих гір вкриті великими кам’яними розсипами, а долини покриті густими дрімучими лісами. Зарослі сосни гірської часто нагадують справжній бонсай, виростаючи на камінні та осипах. Неймовірні пейзажі, чудова карпатська атмосфера, та цікава компанія забезпечать Вам прекрасний відпочинок! Приєднуйтесь до походу по Карпатам до найвищих вершинах Горган – це  справжня пригода.


Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення: 29 квітня — 4 травня, 18-23 травня, 22-27 червня, 13-18 липня, 21-27 вересня, 12-17 жовтня
Вартість: 120 $
Тривалість: 6 днів (5 ночей)
Кілометраж: 60 км
Складність: Середня.
Оплата вартості походу проводиться безпосередньо інструкторові, при зустрічі в Івано-Франківську.

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • проїзд у транспорті;.

Детальний опис походу Горганами

с. Гута – р. Великий Кузьминець – полонина Середня – г. Середня (1638 м) – г. Висока (1803 м) – г. Ігровець (1804 м) – перевал Боревка (полонина Погар) – г. Боревка (1596 м) – г. Лопушна (1694 м) – г. Велика Сивуля (1836 м) – г. Мала Сивуля (1818 м) – полонина Рущина – ур. Перенизь – полонина Тавпиш – хребет Тавпіширка – перевал Легіонів (Великі Рогодзи) – г. Пантир (1213 м) – г. Дурня (1705 м) – г. Гропа (1758 м) – г. Братківська (1788 м) – полонина Братківська – полонина Вовкани – с. Бистриця.

Опис 

г. Ігровець Горгани

1 День. с. Гута – р. Великий Кузьминець – полонина Середня

Група зустрічається в Івано-Франківську біля камер схову на ж/д вокзалі. Звідси ми приїжджаємо на автобусі в с. Гута. Тут розпочинається наш похід по Карпатах. Спочатку будемо йти вздовж мальовничого потоку Великий Кузьминець. Дорогою нам траплятимуться гарні галявини з видом на Ігровище. Після незначного підйому виходимо на полонину Середня. Тут знаходиться невелике джерело і відкривається чарівний вид на гори Висока та Середня. Наприкінці  літа тут багато грибів. На цьому місці ми зупинемось на ночівлю.

Кілометраж: 9 км; набір висоти 770 м; ночівля на висоті 1440 м.

Горгани гора Висока

2 День. – г. Середня (1638 м) – г. Висока (1803 м) – г. Ігровець (1804 м) – перевал Боревка (полонина Погар)

Поснідавши робимо радіальне сходження на гору Середня, долаємо мальовничу стежку та перші кам’яні розсипи. Далі повертаємося до сідловини і починаємо підйом по серпантину на г. Висока. Тут нашому оку відкривається справжня велич Горган, велетенські кам’яні брили вкриті яскраво зеленим лишайником. Через сідловину підіймаємося на плато Ігровця. С вершини ми побачимо красивий хребет Сивулі – найвищої вершини Горган. Спускаємося мальовничою стежкою на полонину Погар (Боревка). Тут багато малини та чорниці, та зручне місце для ночівлі.

Кілометраж: 8 км; набір висоти на г. Средня 200 м; на г. Високу і Ігровець 360 м; спуск 480 м; ночівля на висоті 1320 м.

Похід по Горнам

3 День. г. Боревка (1596 м) – г. Лопушна (1694 м) – г. Велика Сивуля (1836 м) – г. Мала Сивуля (1818 м) – полонина Рущина

Зранку йдемо траверсом через темний смерековий ліс, і починаємо підійматися на г. Боревка. Цілий день ми будемо долати цей хребет по красивих кам’яних розсипах. Побачимо кілька старих укріплень часів Першої світової війни, та стежку, мощену камінням австрійськими солдатами та місцевими мешканцями. Сьогодні ми піднімемось на саму високу вершину в Горганах – гору Велика Сивуля. Далі через Малу Сивулю спустимося на полонину Рущина. Тут ще збереглись залишки старого туристичного притулку 30-х років. На Рущині починається річка Бистриця, яка протікає через Івано-Франківськ. Тут ми розіб’ємо наш табір та сходимо ввечері до мальовничого урочища Пекло.

Кілометраж: 9 км; набір висоти 500 м; спуск 430 м; ночівля на висоті 1400 м.

г. Сивуля - похід в Горнаи

4 День. ур. Перенизь – полонина Тавпиш – хребет Тавпіширка – перевал Легіонів (Великі Рогодзи)

Сьогодні ми рухатимемось вздовж старого кордону, який зараз є діючою межею між Закарпатською і Івано-Франківською областями. По дорозі нам траплятимуться старі пограничні стовпчики з номерами. Пересікши мальовничу полонину Тавпиш, рухаємося далі по хребту Тавпіширка. Тут відкривається гарний вид на Горгани. З Тавпіширки спускаємося до перевалу Легіонів. Це місце знамените запеклими боями в часи першої світової війни. Саме тут польські легіонери (серед яких були переважно підлітки) зупинили значно переважаючі російські війська генерала Брусілова. Тут встановлений пам’ятний хрест.

Кілометраж: 10 км; набір висоти 200 м; спуск 360 м; ночівля на висоті 1100 м.

Похід по Горганах

5 День. г. Пантир (1213 м) – г. Дурня (1705 м) – г. Гропа (1758 м) – г. Братківська (1788 м) – полонина Братківська

Підіймаємося вздовж старого кордону на гору Братківську. Цей хребет відрізняється від інших вершин Горган відсутністю нагромадження каміння і більше нагадує природу Чорногори. Звідси відкривається чудовий вид на хребет Свидовець, Петрос та Говерлу, та витоки Чорної Тиси. З вершини Братківської спускаємось на однойменну полонину де зупиняємось наніч.

Кілометраж: 16 км; набір висоти 660 м; спуск 540 м; ночівля на висоті 1250 м.

Полонина Братківська

 

6 День.  полонина Братківська – полонина Вовкани – с. Бистриця

Сьогодні вже не буде підйомів. По лісовій стежці йдемо до полонини Вовкани і звідти спускаємось в присілок Климпуші. З цього місця недалеко до с. Бистриця де і завершується наша подорож.  В с. Бистриця ми сідаємо в автобус, що відвезе нас в Івано-Франківськ.

Кілометраж: 7 км; спуск 450 м.

 

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

Горганы

Автор: Елена Каширцева г. Белгород
Даты: 12-17 июня 2012
Необычайные приключения Белгородских парашютистов в Карпатах

 

 


Похід по Горганах Автор: Екатерина Валева, г. Минск
Даты: 1-7 ноября 2012
Золотая осень глазами минского десанта!!!

 

 

Вам будет интересно!