Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Похід по Дурмітору. Чорногорія

Чорногорія неймовірної краси країна. Мальовниче узбережжя, межує з величними горами, та старими містами. Хоча країна маленька – зате дуже насичена на визначні місця та має багату історію. Запрошуємо Вас в похід по найвищому гірському пасму в Чорногорії – Дурмітор.

Похід по Дурмитору. Чорногорія


Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення: 14-21 вересня 
Вартість: 230 $ або 1850 гривень
Тривалість: 8 днів (7 ночей)
Кілометраж: 70 км
Складність: Складний.

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • проїзд у транспорті;.

Детальний опис маршруту походу по Дурмідору

Тіват – Подгоріца – Комарниця – Зелений Вир – Іван До – перевал Шкрко (2114 м) – озера Шкрка – г. Планініца (2330 м) – перевал Самар (2075 м) – озеро Зелений Вир – г. Баботов Кук (2522 м) – Льодова печера – Катун Локвіце – Жабляк – озеро Яблан – г. Чрвена Греда (2164 м) – г Савін Кук (2313) — каньйон р. Тара – Котор

Опис 

1 День. Тіват – Подгоріца – Комарниця – Зелений Вир

Група зустрічається з інструктором в аеропорту Тіват. Звідси ми їдемо автобусом до Подгоріци – столиці Чорногорії. Тут пересідаємо на автобуси що йдуть у напрямку Жабляка. Дорога займе більшу частину дня. Однак навіть в автобусі тут дуже цікаво. Серпантини гірських доріг Чорногорії просто вражають. Ми побачимо Скадарське озеро та Острозький монастир. Наш похід на Дурмітор почнеться в селищі Комарниця. Ми підемо вздовж красивого та глибокого каньйону ріки Комарниця і заночуємо біля  красивого джерела – Зелений Вир.

Кілометраж: 10 км; набір висоти 150 м.

Похід по Дурмітору. Комарниця

2 День. Іван До – перевал Шкрко (2114 м) – озера Шкрка

Піднімаємося вверх по каньйону і виходимо на високогірне плато Іван-До. Милуємося чудовим видом гори Сідлена Греда і піднімаємося на перевал Шкрка. Тут нам відкриється вся велич Дурмітору. Ми побачимо гірський кряж з вершиною Баботов Кук. Спускаємося до двох красивих озер в котловині. Заночуємо біля озера Мале Шкрка.

Кілометраж: 13 км; набір висоти 1000 м; спуск 400 м.

Похід по Чорногорії. Озеро Шкрка

3 День. г. Планініца (2330 м) – перевал Самар (2075 м) – озеро Зелений Вир

Зранку йдемо радіально на гору Планініца. Підйом стрімкий, однак тут відкриваються неймовірні панорами каньйону Сушіци, озер Шкрка та перевалу Самар. Повертаємося в табір і далі вже з рюкзаками починаємо підійматися на перевал Самар. До дорозі нам можуть траплятися гірські козли та інші дикі тварини. З перевалу спускаємося до високогірного озера Зелений Вир, де і заночуємо.

Кілометраж: 8 км; набір висоти 600м; спуск 100 м.

Дурмітор. перевал Самар

4 День. г. Баботов Кук (2522 м) – Льодова печера – Катун Локвіце

Сьогодні у нас сходження на найвищу точку нашого маршруту – Баботов Кук. Підіймаємось на перевал і залишаємо наші наплічники. Далі підіймаємося по крутому схилу без нічого. З вершини відкривається весь Дурмітор, та інші гори Чорногорії. Спускаємося та прямуємо горами до скелі Обла Глава, де знаходиться Льодова печера. Тут постійно низька температура і всередині формуються сталактити з льоду. Оглянувши печеру спускаємося до місцевості де розміщені колиби пастухів – Катун Локвіце.

Кілометраж: 5 км; набір висоти 500 м; спуск 700 м.

Дурмітор похід

5 День.  Жабляк – озеро Яблан – г. Чрвена Греда (2164 м)

Спускаємося в містечко Жабляк. Тут поселяємося в кемпінгу, розбиваємо наші намети. Далі йдемо в радіалку до озера Яблан та на гору Чрвена Греда. По дорозі оглянемо  старі водяні млини.

Кілометраж: 14 км; спуск 600 м; набір висоти 600 м.

Дурмітор. Чорне озеро

6 День. г Савін Кук (2313)

Зранку йдемо без рюкзаків до Чорного озера. Тут можна скупатися та насолодитись чудовими видами Дурмітора. Далі рухаємося через ліс до гірськолижних спусків, де починаємо сходження на Савін Кук. Майже під вершиною тут бє джерело, яке повне монет з усіх кінців світу. Оглядаємо Чорне озеро та Дурмітор  з вершини, та повертаємося назад в кемпінг.

Кілометраж: 16 км; набір висоти і спуск 900 м.

Поход по Дурмітору. Савін Кук

7 День. Каньйон р. Тара – переїзд в Котор

В першій половині дня винаймаємо автобус та їдемо оглянути каньйон річки Тара, та знаменитий міст Джурджевича. Після обіду починаємо довгий переїзд до міста Котор, що на узбережжі. Тут поселяємося в чудовому хостелі та насолоджуємося неймовірно красивим старим містом та Которською затокою

Міст Джурджевича в Черногорії

8 День. Котор

Сьогодні закінчується наш похід по Чорногорії. Хто хоче залишається відпочивати на морі у Которі чи Будві, а решта повертаються до дому.

Поход по Черногории. Котор

 

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

 

Відгуки

 

Похід по горам ЧорногоріїАвтор: Роман Бидычак, г. Ивано-Франковск
Даты: 12-21 сентября 2012
Осенний Дурмитор

 

 

 

Вам будет интересно!