Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Похід по Каппадокії

Похід по каппадокії Ухчисар

Каппадокія – це неймовірна за своєю красою і нінащо не схожа місцевість в серці Туреччини. Ландшафти Каппадокії швидше нагадують декорації з фантастичного фільму, аніж реалістичні земні пейзажі.

Вулканічна активність та сили ерозії породили тут по істині сюрреалістичні видовища. Ця місцевість також багата древньою історією та численними пам’ятками старовини, які зустрічаються тут на кожному кроці

В Каппадокії з давніх давен люди селилися в рукотворних печерах. Місцеві вулканічні породи дуже м’які і легко обробляються. Як результат в древності тут виросли численні печерні поселення, та цілі підземні міста і храми. Оглянути лабіринти їхніх ходів – пригода для справжніх авантюристів. І над всією цією красою, в небі повільно пропливають велетенські повітряні кулі…

На сході, над долиною Гореме здіймається величний вулкан Ерджияс (3917 м), наслідком виверження якого і було виникнення місцевих ландшафтів.

Гореме – Голубина долина – Учхісар – Долина кохання – Пашабагалар – монастир Чавушин – Рожева долина – Червона долина – Дерінкую – Іхлара – монастир Селіме – Ерджияс – Кайсері.

Дати: 4-10 травня

Тривалість: 7 днів (6 ночей).s ua

Вартість: 225$

Складність: екскурсійна частина – легкий, сходження – складний.

1 день. Гореме.

Група збирається на автостанції в центрі Гореме. Збір учасників триватиме протягом дня, по мірі прибування. Потрапити до Гореме можна двома різними шляхами. Перший, з Анталії, підходящий для учасників походу Лікійський шлях, або тих хто просто летів з авіакомпанією WizzAir. В Анталії необхідно сісти на нічний автобус, який Вас довезе до Гореме. Автобуси в Туреччині дуже комфортабельні та пунктуальні. Другий шлях – це авіапереліт до Стамбулу, а звідти до Кайсері. Від Кайсері до Гореме можна без проблем дістатися автобусом.

Похід по каппадокії

Після збору групи, поселяємося в одному з численних пансіонатів, де залишивши наші речі розпочинаємо нашу 4 денну екскурсійну частину походу. Сьогодні ми будемо насолоджуватися красою та незвичністю Гореме, а також відвідаємо Open air museum, де зібрано багато цікавих експонатів. Протягом цілого дня ми не будемо вірити своїм очам, що таке існує 🙂

Кілометраж: 5 км.

2 день. Голубина долина – Учхісар – Долина кохання

Прокинувшись зранку ми побачимо, що все небо заполонили велетенські різнокольорові повітряні кулі. Для того щоб політати над тутешніми горами люди приїздять з усього світу. Не дивуйтеся зустріти тут групи з Австралії, Аргентини чи Мексики, адже Каппадокия – це туристична перлина світового масштабу. Учасники нашого походу можуть також побажанню політати на повітряній кулі – це справді незабутні враження на все життя. Вартість польоту становить від 80 до 160 евро з людини. Політ триває близько години і закінчується розпиванням шампанського після вдалого приземлення. Польоти відбуваються дуже рано, тому ті хто захочуть політати, абсолютно не затримають графік нашого походу.

Похід по каппадокії

Сьогодні ми підемо вздовж Голубиної долини до селища Учхісар, де розміщена однойменна фортеця висічена в скелі. З вершини цієї природної фортеці відкривається незабутній вид на Каппадокию та Ерджияс. Тут також дуже колоритний східний базар. Далі вздовж долини кохання рухаємося назад до Гореме.

Кілометраж: 12 км.

3 день. Пашабагалар – монастир Чавушин – Рожева та Червона долини

Нас чекає мандрівка до селища Пашабагалар, де знаходяться знамениті багатоголові кам’яні стовпи, які часто вважаються символом цих місць. Далі, траверсуючи схили плато Ак-тепе ми пройдемо до скельного монастиря Чавушин. В другій половині дня ми відвідаємо Рожеву та Червону долини на схилах Ак-тепе. Це неймовірні за красою і барвами місця. Боюсь наші фотокамери не витримають такого навантаження 🙂

Кілометраж: 13 км.

4 день. Дерінкую – каньйон Іхлара – монастир Селіме

Наймаємо мікроавтобус і переїжджаємо до Дерінкую, де знаходиться найбільше підземне місто в Каппадокії. В давнину це був справжній підземний мегаполіс. Тут проживало понад 10 тис. чоловік. Далі ми пройдемо через каньйон Іхлара, з численними скельними поселеннями та відвідаємо скельний монастир Селіме.

Кілометраж: 12 км.

Похід по каппадокії

5 день. Переїзд до підніжжя Ерджиясу

Зранку покидаємо наш пансіон і переїжджаємо до підніжжя нашої наступної цілі – вулкану Ерджияс (3917 м). Сьогодні розпочинається наше сходження – другий етап мандрівки. Тепер ми все своє несемо з собою ізнову звикаємо до тяжких наплічників. На стоянці під Ерджиясом немає води, тому ми несемо її з собою.

Кілометраж: 4 км; набір висоти 600 м.

Похід по каппадокії

6 день. Сходження на Ерджияс (3917 м).

Розпочинаємо радіальне сходження на вершину Ерджиясу. Хоча ця вершина не є технічно складною, сходження на неї займе у нас багато часу. Увесь час ми будемо милуватися надзвичайними краєвидами Каппадокії, її нескінченними просторами та химерними скелями.

Кілометраж: 12 км; набір і спуск 1100 м.

Каппадокія похід

7 день. Спуск в Кайсері – повернення додому

Спускаємося від підніжжя вулкана до автомобільної дороги і добираємося до Кайсері. Тут закінчується наша мандрівка до Каппадокії. Учасники походу що повертаються додому з WizzAir сідають тут на нічний автобус до Анталії. Однак доцільніше скористатися послугами місцевої авіакомпанії Pegasus і ввечері вилетіти с Кайсері до Стамбулу, а звідти існує велика кількість напрямків на Україну та Росію.

Кілометраж: 4 км; спуск 600 м.

Додаткова інформація: цей маршрут складається з двох фаз – екскурсійної і сходження. Нами передбачене харчування лише на етапі сходження, тобто протягом двох днів. Всі інші дні ми будемо харчуватися в ресторанчиках, або купуватимемо щось в місцевих магазинах. Під час екскурсійної частини проживати будемо в пансіонах. Ціна с чоловіка за ніч біля 20 $ (3 ночі біля 60$).

У вартість туру входить: послуги україно-англійського провідника, медична страховка, харчування протягом 2-х днів, при сходженні на Ерджияс, аптечка.

У вартість туру не входить: авіа переліт, трансфери по Каппадокії, відвідування музеїв та платних визначних місць, проживання в пансіонах, харчування під час екскурсійної частини походу.

{mosmap kml=’http://pohod-v-gory.com.ua/media/maps/Cappadocia.kml’|width=’520’|height=’300’|kmlrenderer=’geoxml’}

{vsig}joomgallery/originals/_8{/vsig}

ВІДГУКИ ПРО ПОХОДИ ПО МАРШРУТУ

 

Соло на Эрджияс

{jcomments off}

 

Вам будет интересно!