Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Похід по Мармарошу

Мармарош похідМармарошський масив Українських Карпат, або як його ще називають Гуцульські Альпи, один із найживописніших, диких та важкодоступних гірських хребтів України. В зв’язку з тим, що через цей хребет проходить державний кордом України та Румунії потрапити сюди досить складно, і як результат, тут дуже добре збереглась природа. Тут на Вас чекають недоторкані ліси, кришталево чисті потоки та водоспади, глибокі льодовикові урвища і кари, захоплюючі краєвиди Карпатських гір. Все це гарантує туристам незабутні враження.

Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення: 11 — 16 травня, 15-20 червня, 20-25 липня, 23-28 серпня, 14-19 вересня
Вартість: 120 $
Тривалість: 6 днів (5 ночей)
Кілометраж: 57 км
Складність: Середня

Оплата вартості походу проводиться безпосередньо інструкторові, при зустрічі в Івано-Франківську.

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • проїзд у транспорті;

Гуцульські Альпи — похід по Мармарошу | Опис

с. Ділове – р. Білий Потік – полонина Струмки – г. Піп-Іван Мармароський (1937 м) – г. Мезипотоки (1713 м) – г. Міка-Маре (1815 м) – г. Стіг (1650 м) – полонина Радуль – Шибене.

Опис 

 

Похід по Мармарошу

 

1 день. Зустріч в Івано-Франківську — с. Ділове — р. Білий Потік

Вранці зустріч групи на вокзалі в Івано-Франківську і переїзд на мікроавтобусі в селище Ділове, реєстрація групи на прикордонній заставі, отримання перепустки в погранзону. Поки інструктор буде вирішувати бюрократичні питання, ви можете скуштувати гуцульську кухню в місцевому кафе. Потім ми почнемо нашу подорож по Мармарощині пройшовши вгору по течії мальовничого Білого Потоку. Заночуємо на затишній галявині біля річки.

 

Кілометраж: 3 км; набір висоти 100 м.

Гуцульські альпи похід

2 день. р. Білий Потік — полонина Струмки

Піднімаємося лісовою стежкою по крутому схилу до г. Полонинка (1625 м) і виходимо на державний кордон України та Румунії. По дорозі перетинаємо головні висотні пояси Українських Карпат і виходимо практично до субальпіки. Далі йдемо траверсом уздовж кордону до полонині Струмки, милуючись чудовими видами каньйону Білого Потоку і схилами г. Шербан.

 Кілометраж: 10 км; набір висоти 1100 м; ночівля 1450 м.

 

Піп-Івана Мармарошский

 

3 день. полонина Струмки — г. Піп-Іван Мармароський (1937 м) — урочище Чорний Грунь

Виходимо з місця ночівлі і проходячи повз зарості альпійської сосни, починаємо сходження на гребінь г. Шербан. З перевалу нам відкриється чудовий вид на Румунію і Роднянські Альпи. В бінокль можна буде спостерігати навіть собори в румунських селах. Далі рухаємося по гребеню і поступово піднімаємося на вершину Попа-Івана Мармароського, звідки нам відкриються неймовірної краси пейзажі Гуцульських Альп. Глибокі льодовикові цирки, кам’яні осипи, ніколи не танучі сніжники (майже Карпатські льодовики) — все це не схоже на інші хребти Українських Карпат. Продовжуємо рухатися уздовж кордону і спускаємося з масиву Попа-Івана в урочище Чорний Грунь, де і влаштуємося на ночівлю в красивому місці з видами на схили Попа-Івана.

Кілометраж: 6 км; набір висоти 490 м; спуск 450 м; ночівля 1500 м.

 

Похід на Мармарош

 

4 день. м. Мезипотоки (1713 м) — г. Міка-Маре (1815 м)

Вранці продовжуємо наш шлях і йдемо вздовж кордону через вершини Головачеу і Бендяска. За спиною у нас поступово віддалятиметься масив Попа-Івана Мармароського. Звідси ми зможемо оглянути всю систему льодовикових цирків, а також помилуватися суворими обрисами Петроса Мармарошського. Перевалюємо через г. Мезипотокі і нашому погляду відкриваються красиві схили масиву Міка-Маре, на яких мирно пасуться череди овець. Свій табір ми розіб’ємо неподалік від самої вершини Міка-Маре в дивовижно красивому місці з видом на Скалу Смерті. Приготувавши чай, ми радіально піднімемося на вершину Міка-Маре (Нинеска), звідки відкривається чудовий вид на найвищу вершину Мармароський гір — Феркеу і Міхайлекул, які знаходяться на території Румунії. Тут ми зустрінемо захід сонця і повернемося в табір — це буде незабутньо красиво і романтично.

Кілометраж: 14 км; набір висоти 315 м; ночівля 1750 м.

Мармарош похід

5 день. п. Щаул — г. Стіг (1650 м) — полонина Радуль — долина річки Шибене.

Продовжуємо нашу подорож вздовж кордону, минаємо траверсом кілька вершин і потім підіймається на перевал Корбул, звідки відкривається чудовий вид на Чорногірський хребет. Звідси можна чітко спостерігати обсерваторію на Попі-Івані Чорногорському. Далі підходимо до витоків річки Біла Тиса. Це місце дуже популярне серед польських та угорських туристів. Радіально підіймається на гору Стіг, звідки відкривається вид на Румунський та Український Мармарош, Чивчинські гори і Чорногору. На цій вершині стоїть так званий «триплекс» — прикордонний стовп старого кордону. У цьому місці колись сходилися кордони трьох держав: Польщі, Чехословаччини та Румунії. Спускаємося на полонину Радуль де обов’язково скуштуємо традиційний гуцульський овечий сир — бринзу, а також буц і урду. Саме тут весь процес виготовлення сирів проводиться так, як сотні років тому. Ви познайомитеся з незабутнім колоритом місцевого населення. Ночуємо на березі річки Шибене.

Кілометраж: 15 км; спуск 700 м; ночівля 1020 м.

 

Феркеу найвища точка Мармарошу

 

6 день. с. Шибене — повернення в Івано-Франківськ

Йдемо уздовж річки Шибене до однойменного селища. По дорозі оглядаємо залишки «кляузи» — давньої дерев’яної дамби за допомогою якої колись гуцули сплавляли ліс.
З селища Шибене нас забирає мікроавтобус — повернення в Івано-Франківськ.

Кілометраж: 9 км; спуск 200 м.

Берлебашка і Петрос Мармарошський

 

 

 

 

 

 

Заявка на участь

 

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

 

 

Фотогалерея

 

 

 

Відгуки

 

Похід по МармарошуАвтор: Снежана Климова и Олеся Титова, г. Белгород
Даты: 23-28 июня 2012
Навеки любимый Мармарош

 

 


Похід в Румунські карпатиАвтор: Екатерина Валева, г. Минск
Даты: 20-26 августа 2012
Три метра над уровнем неба. Отчет о походе на Мармарош

 

 

[/wptabcontent]

 

[/wptabs] 

 

Вам будет интересно!