Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Похід по Свидовцю та Горганам

Поход в Карпаты веснойВесна в Карпатах неймовірно красива. Соковита зелень молодих трав, цвітучі дерева в селах та гірських низинах та Латки блискучого снігу на високих вершинах. Похід в Карпати весною – це подорож в різні пори року. Ми зустрінемось з зимою на вершинах, та майже літом в затишних гірських долинах, побачимо на полонинах справжні килими з крокусів. Цей похід точно допоможе прокинутись Вам після зимової сплячки.


Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення:  6-11 липня, 3-8 серпня
Вартість: 120 $
Тривалість: 6 днів (5 ночей)
Кілометраж: 55 км
Складність: Середня.
Оплата вартості походу проводиться безпосередньо інструкторові, при зустрічі в Івано-Франківську.

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • проїзд у транспорті;.

Маршрут походу по Горганами та Свидовцем

с. Бистриця – перевал Легіонів – полонина Пантир – Дурня (1705 м) – Гропа (1758 м) – Братковська (1758 м) – перевал Околи – г. Татарука (1707 м) – озеро Трояска – хребет Апшинець – озеро Догяска – полонина Геришаска – гора Близниця (1881 м) – полонина Гропа – спуск в с. Кваси

Опис 

 

Похід по Горганам та Свидовцю

1 День. с. Бистриця – перевал Легіонів

Група зустрічається з інструктором в Івано-Франківську на ж/д вокзалі. Після вирішення організаційних питань, ми вирушаємо автобусом до гірського селища Бистриця. Через мальовниче карпатське село, та смерекові ліси підіймаємося до перевалу Легіонів. Це  місце знамените запеклими боями в Першу світову війну.

Кілометраж: 9 км; набір висоти 350 м.

Похід по Горганам та Свидовцю

2 День. полонина Пантир – Дурня (1705 м) – Гропа (1758 м) – Братковська (1758 м) – перевал Околи

Гірським хребтом підіймаємося до полонини Пантир. Тут зустрічаємо перші килими з крокусів. Далі продовжуємо наш шлях і підіймаємося на гору Братковська. Тут відкривається надзвичайної краси вид на Свидовець. Величезні полонини, та дрімучі ліси верхів’я р. Тиси справляють неабияке враження. Спускаємося до перевалу Околи, по дорозі відвідуємо джерело, з якого починається Чорна Тиса. Колись, ще за Австрії тут був пансіонат. Здичавілі туї на полонині аж ніяк не вкладаються в Карпатський пейзаж. Тут ми і зупинимось на ночівлю.

Кілометраж: 16 км; набір висоти 600 м; спуск 500 м.

Похід по Горганам та Свидовцю

3 День. г. Татарука (1707 м) – озеро Трояска.

Сьогодні ми покидаємо Горгани і починаємо підійматися на гірський масив Свидовець. Піднімаємось на гору Татарука і знову потрапляємо в царство снігу та крокусів. Йдемо до  льодовикового озера Трояска, на березі якого і заночуємо.

Кілометраж: 7 км; набір висоти 500м: спуск 200 м.

Свидовець Озеро Догяска

4 День. хребет Апшинець – озеро Догяска – полонина Геришаска

Піднімаємося на хребет Апшинець і оглядаємо найбільше високогірне озеро Українських Карпат – озеро Догяска. Озеро наполовину засипане снігом. Далі йдемо по трав’янистому хребту Свидовця і зупиняємось для ночівлі на полонині Геришаска.

Кілометраж: 10 км;  набір висоти 200 м; спуск 150 м.

Похід по свидовцю весною

5 День. гора Близниця (1881 м) – полонина Гропа

Траверсуємо гору Стіг і виходимо на полонину Драгобрат. Внизу розкинувся однойменний гірськолижний курорт – від цивілізації ми вже добряче відвикнули. Минаємо мальовничі скелі – Жандарми, та підіймаємося на найвищу вершину нашого походу та Свидовця – гору Близницю. Гуцули кажуть, що з неї видно цілий світ. Далі спускаємося до полонини Гропа.

Кілометраж: 9 км; набір висоти 250 м; спуск 580 м.

Похід по свидовцю

6 День. спуск в с. Кваси

Сьогодні закінчується наш похід. Мальовничою лісовою дорогою спускаємося в долину ріки Тиса, до села Кваси. Тут сідаємо на автобус до Івано-Франківська.

Кілометраж: 4 км; спуск 700 м.

 

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

 

Похід по Карпатах. ДогяскаАвтор: Сергей Гусев, г Киев
Даты: 1 — 7 мая 2013
Отчет о походе по Свидовцу и Горганам. Карпаты

 

 


Свидовець. Озеро ВорожескаАвтор: Черныш Станислав, г. Киев
Даты: август 2010
Отчёт о походе в Карпаты

 

 

 

Вам будет интересно!