Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Зимова Грофа. Похід по Північним Горганам.

Зимовий похід в Північні Горнани

Горгани – один з наймальовничіших куточків Українських Карпат. Дрімучі ліси, та кам’янисті вершини Горган особливо красиві взимку. Покриті кришталево білим снігом – вони являють собою справжню казку. Якщо ви хочете добре відпочити, побачити зимову красу гір і побувати у справжній зимовій казці – запрошуємо Вас в зимовий похід по Карпатам по  Північним Горганам, на гору Грофу!


Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення: 20-22 грудня
Вартість: 90 $ або 700 гривень
Тривалість: 3 днів (2 ночей)
Кілометраж: 24 км
Складність: Легкий.

Оплата вартості походу проводиться безпосередньо інструкторові, при зустрічі в Івано-Франківську.

У вартість походу входить:


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • проїзд у транспорті;.

 

Опис походу по Північним Горганах

с. Осмолода – р. Котелець – полонина Плісце – Грофа (1748 м) – Паренки (1736 м) – с. Осмолода

Опис 

1. День с. Осмолода – р. Котелець – полонина Плісце

Група зустрічається в Івано-Франківську на жд вокзалі. На автобусі добираємося до с. Осмолода. Звідти вздовж ріки Котелець починаємо підійматися на сідловину між горами Грофа і Паренки. Йдемо через красивий дрімучий ліс, якщо нам пощастить – можемо побачити диких звірів. Виходимо на полонину Плісце, звідки відкривається  Чудовий вид на Центральні Горгани та гору Великий і Малий Канусяк. Тут стоїть туристичний притулок «Плісце», нещодавно відреставрований ентузіастами і любителями гірського відпочинку. В ньому ми і проведемо обидві ночі нашого походу.

Кілометраж: 9 км; набір висоти 735 м; ночівля на висоті 1450 м.

Грофа зимою

2. День Сходження на г. Грофа (1748 м) і Паренки (1736 м).

Зранку поснідавши, починаємо сходження на г. Грофа. Минувши незначний відрізок з криволіссям виходимо на відкриті альпійські схили Грофи, а потім на саму вершину. Милуємося чудовими краєвидами и спускаємося назад до туристичного притулку. Обідаємо і в другій половині дня підіймаємося на гору Паренки. Сходження робимо без рюкзаків.

Кілометраж: 6 км; радіальне сходження на Грофу 300 м. набору висоти; радіальне сходження на Паренки 280 м.

Похід по північним Горганам

3. День. Спуск в с. Осмолода.

Сьогодні завершальний день походу. Спускаємося вже раніше протоптаною нами стежкою, до села Осмолода. Звідти на автобусі повертаємося до Івано-Франківська.

Кілометраж: 9 км; спуск 735 м.

Північні Горгани похід

 

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

 

 

 

Вам будет интересно!