Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Роднянські Альпи — похід по Румунським Карпатам

г. Ребра

Румунія — містична і загадкова країна, більшість території якої займають Карпати. Для справжніх цінителів карпатських гір пропонуємо незабутній похід на найвищий масив Східних Карпат — Роднянські Альпи. Вам доведеться піднятися значно вище знаменитої Говерли на гору Петросул (2303 м), побувати біля найбільшого водоспаду — Каскада Кайлор, висотою близько 110 м, відвідати чудові гірські озера, відчути колорит румунської культури. Хто любить неповторну природу і красу Карпат — приєднуйтесь, це для Вас!

Інформація

 

Список необхідних речей

Дати проведення: 21-28 червня 2014
Вартість: 220 $
Тривалість: 8 днів (7 ночей).
Кілометраж: 65 км
Складність: Складний.

Оплата вартості походу проводиться безпосередньо інструкторові, при зустрічі в Івано-Франківську.

ВАЖЛИВО: Для участі в поході необхідна Румунська віза

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • переїзди по Україні та Румунії;
  • румунська віза;

 Опис маршруту походу по Румунським Карпатам

Івано-Франківськ — Марамарош-Сігет — Борша — г. Петросул (2303 м) — г. Бухаеску Маре (2268 м) — г. Ребра (2119 м) — г. Кормайя (2033 м) — г. Лаптеле Маре (2172 м) — г. Гаргалау (2159 м) — г. Омулуі (2135 м) — г. Інеу (2279 м) — озеро Лала Міка — м. Інеуц (2222 м) — долина річки Путрада — водоспад Каскада Кайлор — Борша — Марамарош-Сігет — Івано-Франківськ

Опис 

1 день. Івано-Франківськ — Марамарош-Сігет — Борша

Група зустрічається на вокзалі Івано-Франківська в 8:00 ранку. Тому учасникам походу бажано прибути в Івано-Франківськ на день раніше, щоб не спізнитися. Тут ми сідаємо на автобус і добираємося до Солотвина, що на Закарпатті. У Солотвині ми перетинаємо кордон з Румунією через пішохідний міст і потрапляємо в місто Марамарош-Сігет (Sighetu-Marmatiei). Тут нас чекає перший невеликий піший перехід до місцевого автовокзалу, а заодно і маленька екскурсія по місту. Сідаємо на автобус до станції Борша, звідки і почнеться наш похід. Після прибуття відходимо трохи від селища і зупиняємося на ночівлю.

г. Петросул 2303 м.

2 день. Борша — озеро в цирк під. Петросулом.

Вранці починаємо підйом на масив Петросула, проходимо через смугу лісу і потрапляємо на великі альпійські луки. Кілька наступних днів ми не будемо спускатися до рівня лісу і будемо весь час на головному хребті масиву. Вдалині, на горизонті, при хорошій видимості, ми будемо спостерігати Чорногірський хребет і гору Говерлу — найвищу точку України. Далі ми піднімемося в льодовиковий кар під Петросулом, де знаходиться метеостанція, пройшовши повз неї, зупинимося на ніч біля карового озера Лезер на висоті близько 1820 м.

Кілометраж: 9 км.; старт з 660 м.; набір висоти 1160 м.

Озеро Лезер - роднянькі альпи

3 день. г. Петросул (2303 м) — г. Бухаеску Маре (2268 м) — г. Ребра (2119 м) — г. Кормайя (2033 м)

Сьогодні ми піднімемося на найвищу гору Родни — Петросул, який є також найвищою вершиною Східних Карпат. На вершині стоїть маленький будиночок метеорологів і відкривається незабутній вид на всю Родну, Мармарош, а також далеко можна розібрати вершини Українських Карпат. Далі через сідловину Петросулуі підіймається на гору Бухаеску Маре, проходимо біля вершини гори Ребра і трохи спускаємося на ночівлю в цирк під горою Кормайя.

Кілометраж: 8 км старт 1140; набір висоти: 1160 м; втрата висоти: 457 м; ночівля: 1846 м

Метеостанція під Петросулом

4 день. г. Нагоясу Маре (2049 м.) — г. Лаптеле Маре (2172 м.) — г. Галатулуі (2048 м.)

Продовжуємо наш шлях по гребеню головного хребта Родни, милуємося чудовими видами карпатського високогір’я, глибокі карі, кам’яні осипи, скелі, гірські озера і альпійська рослинність будуть радувати нас протягом цілого дня. Також по дорозі ми підкоримо такі вершини як: Нагоясу Маре, Лаптеле Маре і Галатулуі. Заночуємо неподалік джерел біля гори Кайлор.

Кілометраж: 11,5 км, середній набір висоти: 320 м; ночівля: 1890 м.

 

Похід по румунським карпатам

 

5 день. г. Гаргалау (2159 м.) — г. Омулуі (2135 м.) — г. Інеу (2279 м.) — озеро Лала Міка

Йдемо далі вздовж хребта, минаючи кілька незначних вершин. Піднімаємося радіально на другу за значимістю вершину масиву — гору Інеу. Від неї відходить кілька менших хребтів, між якими розкинулися глибокі і зачаровуючі своєю красою долини. В одній з них знаходяться два дуже красиві льодовикові озера — Лала Міка і Лала Маре. Останнє є самим великим за площею на Родні. Біля цих озер ми і поставимо наш табір.

Кілометраж: 12,5 км, середній набір висоти: 300 м; ночівля: 1920 м.

 

Роднянські альпи похід

 

6 день. г. Інеуц (2222 м) — озеро Ла Тау — долина річки Путрада

З кара піднімаємося назад на головний гребінь хребта. За бажанням можна радіально піднятися на вершину гори Інеуц. Далі починаємо довгий спуск в долину річки Путрада. Проходимо повз озера Ла Тау і будиночки місцевих пастухів, де можна буде купити, сир або молоко. Далі нарешті знову заходимо в ліс. Попередні кілька днів ми бачили його тільки з висоти пташиного польоту. Сьогодні заночуємо в лісі, де вдосталь зможемо насолодитися великим багаттям.

Кілометраж: 11 км; набір висоти: 360 м; втрата висоти: 1070 м; ночівля: 1205 м.

 

Водопад Кайлор Румунія

 

7 день. р. Бістріціонара — сідловина Стіол — водоспад Каскада Кайлор

Повертаємо в каньйон річки Бістріціонара і піднімаємося уздовж її русла до сідловини під назвою Стіол. Тут знову милуємося високогір’ям і спускаємося до прекрасного водоспаду — Кайлор, висотою близько 110 м. Це найбільший водоспад Східних Карпат. Біля водоспаду є також печера під назвою Ла Гаван. Ночуємо недалеко від водоспаду.

Кілометраж: 7 км; набір висоти: 342 м; втрата висоти: 290 м; ночівля: 1250 м.

Похід по Роднянсим Альпам

8 день. Спуск в с. Стаціуне Борша

Виходимо з ранку по раніше, тому що сьогодні ми залишаємо Роднянські Альпи а також і Румунію. Спускаємося від водоспаду до селища Стаціуне Борша, звідки добираємося до Борша. Далі автобусом в Марамарош-Сигот, переходимо кордон і їдемо в Івано-Франківськ, де і закінчується наша подорож.

Кілометраж: 4 км; втрата висоти: 420 м.

 

 

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Вы:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

поход в румынские карпаты

Автор: Роман Бидычак, г.  Ивано-Франковск
Даты: 14-20 июня 2013
Отчет о походе по Румынским Карпатам. Роднянские Альпы.

 

 

Вам будет интересно!