Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Ріка Тара та міст Джурджевича

Говорячи про Чорногорію люди, часто уявляють собі море, сонце і спокійний відпочинок. Так можна і так, але можна побачити і значно більше, якщо провести активно свій відпочинок! Наприклад, скласти рюкзак і піти в похід по Дурмітору вперед за пригодами. Кого здивуєш морем, піском і спекою? А тут стільки всього цікавого!

Ріка Тара

Почнемо спочатку, є купа місць, якими славиться Чорногорія. Одним з них є каньйон річки Тара. Найглибший каньйон в Європі! Тут дуже красиві гори, ущелини й водоспади. Довжина цього дива природи 82 км, в деяких місцях глибина ущелини більше 1300 м. Все це частина парку Дурмітор. Навколо нього підносяться гори Любишня, Златни Бор, Синьяєвіна і знаменитий Дурмітор. Пішовши з нами в похід по Чорногорії у Вас буде можливість споглядати цю красу.

міст Джурджевіча

Через річку Тара проходить найвищий автомобільний міст у країні — міст Джурджевича. Його висота над водою 160 м. Він був побудований в 1937 році інженером Міятом Трояновичом. Біля в’їзду на міст жителі Чорногорії поставили майстру монумент на знак вдячності та поваги, все ж цей міст візитна картка країни. Конструкція моста зроблена з монолітного бетону. Міст пережив другу світову, і це позначилося на ньому, видно сліди від куль.

Міст на річці Тара

А який вид з цього місця! Відчуття неначе ти париш в повітрі. Під ногами величезна висота і там, десь внизу вирують хвилі річки Тари. Навколо гори, обриви, ліс, чисте повітря … Трошки прохолодно, але радість на душі від цієї краси гріє зсередини! Ось такі ось особливості походу по Чорногорії.

Вам будет интересно!