Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Скельні церкви в Чавушині

Біля підніжжя Ак-Тепе в долині Гореме, що в Каппадокії знаходиться маленьке поселення Чавушин. Відомо воно своїми пам’ятками, а саме храмом Никифора Фоки, або Голуб’ячою церквою. Чавушин знаходиться на шляху в Рожеву Долину у нашому поході по Каппадокії. Голуб'яий храм.Храм Никифора Фоки

Скельна церква в Чавушині зберегла на своїх стінах стародавні фрески, які розповідають про візит сюди візантійського імператора Никифора. Сама церква датується Х століттям. Фрески на стінах численних залів і галерей як машина часу переносять нас у минуле. Складно собі уявити, що ще в 50-х роках XX сторіччя в скельних лабіринтах Чавушина повноцінно жили люди. На жаль, ерозія змусила покинути їх свої помешкання. Таку картину можна побачити по всій Каппадокії.

Чавушин. Каппадокія

Однією з найдавніших церков в Каппадокії, що нам належить відвідати в поході — церква Івана Хрестителя в Чавушине (V століття). Вона сильно постраждала від ерозії, але багато що вціліло, наприклад деякі фрески. Колись цей храм був центром паломництва в Каппадокії, і його відвідували багато великих людей тієї епохи.

Чавушин

Всі ці пам’ятники оточені неймовірно красивими скелями, які нагадують собою гриби. Сформувалися ці химерні формації в результаті виверження вулкану Ерджияс, та подальшої водної та повітряної ерозії. Наш похід по Каппадокії буде складатися з двох частин — екскурсійної (в програмі, якої, ми відвідаємо Чавушин), і похідної (коли ми і піднімемося на винуватця незвичайних ландшафтів — вулкан Ерджияс).

Вам будет интересно!