Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Сходження на Ельбрус

ЕльбрусМи піднімемося з Вами на найвищу вершину Кавказу – двоголовий вулкан Ельбрус (5642 м). Ця легендарна гора є мрією кожного затятого шанувальника гір, та мандрівника. Для успішного походу на Кавказ ми проведемо акліматизаційний треккінг в Приельбруссі, а саме піднімемося до озера Силтранкьоль, та пройдемося долиною ріки Киртик.

Інформація

 

Список необхідних речей

Дати проведення: немає в розкладі
Вартість: 4500 грн / 550 $
Тривалість: 10 днів (9 ночей)
Кілометраж: 40 км
Складність:Складний.

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • льодобури, мотузка, рація;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • проїзд у транспорті;.

Детальний опис сходження на Ельбрус

Похід є складний і потенційно небезпечним для здоров’я всіх учасників походу. Провідник при несприятливих умовах може в будь-який момент змінити маршрут походу, або припинити сходження і це рішення не підлягає обговоренню ОВОВЯЗКОВЕ СПЕЦ. СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ ПОХОДУ В ГОРИ : кішки, льодоруб, каска, альпіністська система, черевики з рантами для кішок.

П’ятигорська – Вершній Баксан – долина Сильтрансу – озеро Сильтранкьоль – Сильтран – долина Киртик – перевал Киртикауш – Верхній Баксан – Азау – Притулок 11 – Скелі Пастухова – Ельбрус – Азау – П’ятигорська

Опис 

1 День. П’ятигорська – Вершній Баксан – долина Сильтрансу

Зустріч группи з інструктором відбудеться на ж/д вокзалі в П’ятигорську. Звідси ми будемо добиратися до поселення Верхній Баксан, що знаходиться в Кабардино-Балкарії. Долиною ріки Сильтрансу рухаємося в сторону озера Сильтранкьоль. Заночуємо в сосновому лісі. Кілометраж: 3 км; набір висоти 600 м, ночівля 2000 м.

Сходження на Ельбрус

2 День. Сильтрансу – озеро Сильтранкьоль.

Поступово підіймаємося і виходимо з лісової зони в субальпійську смугу. Нам відкривається велич кавказького  високогір’я. Далі доходимо до самого верхівя долини Сильтрансу, де в цирку між вершинами Мукал та Сильтранкьоль-Баши розкинулось високогірне озеро Сильтранкьоль. На висоті 3185 м. на березі озера ми поставимо наш табір. Кілометраж: 4 км; набір висоти 1180 м, ночівля 3180 м.

Сыльтранкель. Восхождение на Эльбрус

3 День. Акліматизація та заняття по альп-підготовці в околицях озера Сильтранкьоль.

Сьогодні ми залишимося біля озера та проведемо навчання по альп-підготовці (заняття по пересуванню по кризі та снігу, само-затримання льодорубом тощо). Окрім навчання ми відпочинемо, та будемо милуватися неймовірною красою озера Сильтранкьоль, та продовжимо нашу акліматизацію.

4 День. Перевал Сильтран – долина Киртик – перевал Киртикауш

Сьогодні нас чекає акліматизаційний треккінг. Підіймаємося на перевал Силтран (3441 м), звідки відкривається гора Мукал. Далі через долину ріки Киртик рухаємося до перевалу Киртикауш (3232 м) де і заночуємо.

Кілометраж: 12 км; загальний набір висоти 1100 м; спуск 1000 м; ночівля 3230 м.

Киртик

5 День. Долина Киртик – околиці Верхнього Баксану.

Сьогодні ми повертаємося до Верхнього Баксану живописною долиною ріки Киртик. Своєрідне повернення з хмар, до землі. Кілометраж: 15 км; спуск 1200 м; ночівля 2000 м.

Схождення на Эльбрус

6 День. Верхній Баксан – Азау – Притулок 11.

Спускаємося в поселення та сідаємо автобусом до поляни Азау. Тут сідаємо на канатну дорогу та підіймаємося на поляну Гарабаши. Милуємося величчю Ельбруса і підіймаємося до знаменитого Притулку 11, біля якого і заночуємо на висоті 4100 м.. Кілометраж: 6 км; набір висоти 1700 м; ночівля 4100 м.

Похід по кавказу - Ельбрус

7 День.  Скелі Пастухова

З самого ранку йдемо на акліматизаційне сходження до висоти 4800-5000 м., до скель Пастухова. Сьогодні ми відчуємо на собі дію справжнього високогір’я та побачимо неймовірно величні краєвиди. Кілометраж: 2 км; набір висоти 900 м; спуск 900 м; ночівля 4100 м.

8 День.  Сходження на Ельбрус

Сьогодні перевіримо свою силу волі, та здійснимо нашу основну ціль – сходження на Ельбрус. Виходимо в 1.00 ночі оскільки вночі сніг в найкращому стані для сходження. Для підйому на вершину нам знадобиться 12-14 годин. Підіймаємося на сідловину, а звідти затяжний підйом на вершину. Буде не легко, адже висота Ельбруса 5642 м. Кілометраж: 3 км; набір висоти 1540 м; спуск 1540 м; ночівля 4100 м.

ушба

9 День. Резервний день для сходження у випадку непогоди.

10 День. Азау – П’ятигорськ.

Спускаємося до Азау і звідти добираємося транспортом до П’ятигорська. Тут закінчується наш похід і ми повертаємося до дому. Кілометраж: 6 км; спуск 1700 м  

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході! [contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

   

Вам будет интересно!