Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Тонуче місто Сімена

У V столітті до н.е. на березі прекрасного затоки Кекова було засновано місто Сімена і вважався однією з улюблених моряками гаванню, завдяки дуже зручному порту.

У II столітті за часів катаклізмів і тектонічних поштовхів гір Тавра — місто втратило свою висоту над рівнем моря. Частина його пішла під воду, а частина, що залишилася була покинута жителями. Сьогодні Сімена являє собою село. Основним заняттям місцевих жителів є сільське господарство, рибальство і туризм.Центральна Лікійська стежка

Руїни Лікійської фортеці — це головна визначна пам’ятка Сімена. Фортеця знаходиться на найвищій точці, звідки відкривається приголомшлива панорама на околиці: Аперле, Кекова і Учагиз. У свій час фортеця була дуже важливою в охороні підходів до міста з моря.

Замок Симена. Ликийская тропа

У селі збереглися унікальні лікійські гробниці, висічені прямо в скелях, а також саркофаги з кришками у вигляді перевернутих човнів. У Сімена можна спробувати найсолодший у світі сік з апельсин, який виготовляється з апельсинів, зростаючих на території міста Фініке. Ще однією унікальною пам’яткою Сімена є найменший театр лікійской епохи на 150 чоловік, побудований з неотесаного каменю.

Над театром знаходяться руїни кріпосних стін і лікійські усипальниці, біля берега розташовані залишки античних лазень. Інша частина стародавнього міста затоплена. Наполовину занурений у воду саркофаг є однією з найбільш часто фотографованих пам’яток Сімена.

Симена. Ликийская тропа. Саркофаг

Приєднуйтесь до нашого походу по Центральному Лікійському шляху. В античному полоні» і ви побачите все це на власні очі.

Вам будет интересно!