Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Похід на Мачу-Пікчу

Мачу-Пикчу. ПеруМабуть кожен мріяв про те, щоб побувати в загадковому Перу, та побачити на власні очі загублене місто Інків – Мачу-Пікчу. Одні з найкрасивіших гір на планеті ховають в собі безліч загадок древніх цивілізацій. На нас чекає високогірна Сієра, та тропічна Сельва перуанських гір, льодовики та високогірні озера священної гори Салкантай, і звичайно ж знаменитий Мачу-Пікчу. Трекінг в Перу – це неймовірна пригода та справжне випробування для кожного мандрівника. Приєднуйтесь і ця подорож гарантовано буде однією з найяскравіших у житті.

Інформація

Даты проведения: 26 квітня — 11 травня | 14-29 листопада

Вартість: 690 $

Тривалість: 16 дній (15 ночей).

Кілометраж: 120 км.

Сложность: Складний.

Ліма – Куско – Чачора – Апурімак – Марампата – Чекекірао – Пінчіньок – Маізал – Янама – Тотора – перевал Салкантай – Ла Плайя – Ллактапата – Акуас-Кальйентес – Мачу-Пікчу – Морай – Марас – Ліма

 

Важливо: Віза в Перу для жителів СНД не потрібна.
Для участі в поході, необхідно зробити вакцинацію від жовтої лихоманки.
Допоможемо придбати ДЕШЕВІ АВІАКВИТКИ В ПЕРУ під участь в поході.

 

У вартість походу входить


  • загальне спорядження (газовий пальник, фільтри для води …);
  • послуги російсько-та англомовного провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • плата за вхід в Мачу-Пікчу (40 $);
  • харчування на маршруті (крім ночівель поза кемпінгів, де будемо готувати самостійно);
  • проживання у кемпінгах і готелях;
  • прокат спорядження;
  • всі внутрішні авіаперельоти і переїзди (200 $).

 

 

Опис

Похід на Мачу-Пікчу

1. День. Приліт в Ліму

Зустрічаємо в аеропорту всіх, хто летів з інших міст та добираємося до готелю. Хто дуже втомився після довгої дороги, може залишитися в номері для відпочинку. Хто ж буде відчувати себе в силах – відправиться на огляд столиці Перу. Відвідаємо Пласа Майор, Архієпископський палац та інші споруди колоніальної епохи. Ввечері будемо насолоджуватись хвилями Тихого океану.

Ліма. Перу

2. День. Переліт в Куско

Здійснюємо переліт внутрішніми авіалініями (StarPeru приблизно 140$ в два кінці) до Куско – столиці Інків. Місто розміщене на висоті понад 3 тисячі метрів, отже тут почнеться наша акліматизація для подальшого трекінгу по перуанських Андах. Залишок дня проведемо знайомлячись з містом: відвідаємо музей Інків, храм Коріканча та інше

Куско. Перу

3. День. Куско

Продовжуємо нашу акліматизацію та знайомимося з містом та його околицями. Зокрема відвідаємо руїни фортеці інків – Саксайуаман, неподалік від Куско.

Саксайуман. Куско

4. День. Чачора – Апурімак

Сьогодні розпочнеться пішохідна частина нашого походу по Перу. Зранку на автобусі ми вирушимо в напрямку міста Абанкай. Покинувши автобус спускаємося від траси до села Чачора. По дорозі відкриваються неймовірні пейзажі Анд. Спускаємося в каньйон ріки Апурімак. Поступово клімат та рослинність навколо змінюється, стає значно тепліше. Замість того, щоб підніматися вгору – ми будемо спускатися. На ночівлю зупинимося на березі бурхливої ріки Апурімак. Круті гори навколо повністю заповнять наше поле зору, і небо буде видно лише над самою головою.

Кілометраж: 16 км; спуск 1500 м.

Чачора Перу

5. День. Апурімак – Марампата

Наш маршрут побудований так, щоб перші дні пішого переходу були не тривалими і ми змогли поступово звикнути до клімату та висоти Анд. Цілий день ми будемо підніматися по дуже стрімкому схилу, серед майже тропічної рослинності. Після затяжного підйому нам відкриється вид на залишки древнього міста інків – Чекекірао. Заночуємо ми на галявині серед тропічного лісу та неймовірними краєвидами.

Кілометраж: 5 км; набір висоти 1500 м.

Каньон Апурімак

6. День. Чекекірао – Пінчіньок

Чекекірао – друге за знаменитістю загублене місто Інків. Чудово збережені пам’ятки давнини дуже гармонійно поєднуються з суровою природою Анд. Щоб оглянути всі закутки цього міста нам знадобиться кілька годин. Далі прямуємо мальовничою стежкою і спускаємося до залишків Пінчіньок, де і заночуємо.

Кілометраж: 7 км; спуск 600 м.

Чекекірао. Перу

7. День. Пінчіньок – Маізал

Спускаємося до ріки і знову набираємо висоту по крутому серпантину. Зупинимося табором в маленькому поселенні Маізал посеред лісу.

Кілометраж: 7 км; спуск 540 м; набір висоти 1200 м.

Маізал Перу

8. День. Маізал – Сан-Хуан (4200 м) – Янама

Сьогодні ми піднімемося вище 4 тис метрів над рівнем моря та перетнемо перевал Сан-Хуан та спустимося в долину ріки Янама.

Кілометраж: 8 км; спуск 680 м; набір висоти 1240 м.

Перевал Сан Хуан

9. День. перевал Янама (4650 м) – Тотора

Один з найскладніших днів в нашому поході. Нам потрібно подолати 16 кілометрів, та при цьому перевалити через найвищий перевал нашого походу. З перевалу Янама відкриється чудовий вид на долину ріки Санта Тереза.

Кілометраж: 16 км; набір висоти 1120 м; спуск 1300 м

Перевал Янама

10. День. Тотора – перевал Салкантай

Йдемо по долині ріки Санта Тереза до місця впадання в неї ріки Хумантай. Тут по стежці, що йде спочатку по тропічний лісах підіймаємося в напрямку перевалу Салкантай. Заночуємо на висоті біля 4 тис. метрів біля підніжжя священної гори Салкантай (6264 м).

Кілометраж: 16 км; набір висоти 850 м

Салкантай Перу

11. День. озеро Салкантай – р. Санта Тереза

Зранку підіймаємося на сам перевал, а також йдемо до льодовикового озера та льодовика Салкантай. Намилувавшись суворістю Анд спускаємося назад до ріки Санта Тереза і прямуємо в напрямку Акуас-Кальйентес.

Кілометраж: 18 км; спуск 2100 м

Салкантай Перу

12. День. Ла Плайя – Ллактапата

Пересуваємося вздовж річки, а потім піднімаємося та перевалюємо через гірський хребет. Піднявшись до селища Ллактапата нам нарешті відкриється ціль нашої мандрівки – величний Мачу-Пікчу. Тропічні ліси навколо повні екзотичних плодів, квітів та птахів.

Кілометраж: 16 км; набір висоти 700 м

Трекинг в Перу

13. День. Ллактапата – Акуас-Кальйентес

Спускаємося в долину ріки, до маленького поселення Гідроелектріка. Далі йдемо вздовж залізничної дороги до курортного містечка Акуас-Кальйентес, яке розташоване під Мачу-Пікчу. Заночуємо сьогодні в муніципальному кемпінгу, та відвідаємо термальні джерела.

Кілометраж: 13 км; спуск 500 м

Ллактапата Перу

14. День. Мачу-Пікчу – Куско

З самого ранку підіймаємося до Мачу-Пікчу і зустрічаємо тут схід сонця. Оглядаємо цю знамениту пам’ятку древності доки не набридне. Ввечері на автобусі або потязі добираємося до Куско і ночуємо в готелі.

Мачу-Пікчу Перу

15. День. Священна долина Інків

Наймаємо автобус та оглядаємо визначні місця в розташовані в священній долині Інків, зокрема природну агролабораторію інків – Морай, та соляні копальні Марас. Також відвідаємо інші визначні місця долини Урубамба, а ввечері займемося шопінгом 🙂

Марас. Перу

16. День. Переліт в Ліму. Відліт додому.

Програма нашого походу завершена, але всі бажаючі можуть продовжити знайомство з Перу. Наприклад відвідати озеро Тітікака, пустелю Наска, або джунглі Амазонки. Ті хто повертаються додому, летять сьогодні в Ліму, а звідти до дому.

Похід на Мачу-Пікчу

 

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

 

Вам будет интересно!