Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Учхісар

Учхісар — не великий населений пункт, що розташувався неподалік від Гйореме, в Каппадокії на висоті близько 1400 метрів. У центі селища височить величезна 60 метрова скеля, яка використовувалася в стародавні часи як фортеця і є вищою точкою околиці.Учхісар

Учхісар перекладається як «три фортеці». Вона виконувала дуже важливу роль в системі оповіщення між фортецями в Каппадокії, оскільки її видно практично звідусіль. Зараз тут розташований музей, а фортеця давно покинута у зв’язку з аварійністю, викликаною ерозією. У XV столітті в фортеці жило близько 3 тисяч чоловік. Кількість підземних ходів просто приголомшує.

Учхісар

Біля Учхісару розкинулася Долина голубів, знаменита своїми голуб’ятниками, а також дуже мальовничими житлами, зробленими просто в скелях. Тут можна потрапити на справжній східний базар, відвідати безліч сувенірних крамниць і затишних скельних ресторанчиків. Більшість готелів і пансіонатів теж розміщуються просто в скелях.

Учхісар

На горизонті, над долиною Гореме підноситься велетенський вулкан Ерджияс. Природа і ландшафти Каппадокії просто вражають своєю незвичайністю та красою. Щоранку над околицями здіймаються в небо десятки повітряних куль. Це видовище неймовірно романтичне і казкове.

Учхісар

Похід по Каппадокії і сходження на вулкан Ерджияс — незабутня пригода, яка запам’ятається Вам на все життя.

Учхісар

Вам будет интересно!