Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Фініке

Фініке — це невелике містечко в Туреччині, розташоване на мальовничому середземноморському узбережжі .

У V віці до н.е. воно було засноване фінікійцями, і носило назву Фінікія. Місто постійно переходило з рук в руки. У ньому панували римляни, єгиптяни, візантійці і навіть Османська імперія.

Сучасний ж місто Фініке — виросло на місці античного міста, яке зникло десь під сучасними будівлями. Сьогодні місто знамените своїми апельсиновими садами. Навіть емблема міста – соковитий апельсин.

Пляжі фініке з дрібної гальки і дуже комфортні. Від центру містечка розташовані лише в 4-х кілометрах.

Фініке. Лікійська стежка

Узбережжя багате морським життям. На пляжі можна зустріти морських черепах — каретт, як на заповідному пляжі Чіралі, а на скелястих ділянках мешкає середземноморський тюлень-чернець. У прибережних водах водиться риба-меч, блакитний тунець і безліч інших риб.

Фініке. Лікійська стежка

Саме з Фініке починаються наші маршрути: походом по центральному лікійському шляху. В античному полоні» і «Антична туреччина. Похід по західній частині Лікійського шляху«, а також до руїн стародавніх міст Турецької Рів’єри:
1. Місто Ліміра – було засноване в V столітті до н.е. У ньому відмінно зберігся древній акрополь і його декоровані гробниці, висічені в скелях.
2. Поселення Аріканда — розташоване по двом сторонам глибокої ущелини.
3. Місто Ельмалі — відоме своїми чудовими дерев’яними будівлями, а також мечеттю 17 століття.

Вам будет интересно!