Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Похід по Центральній частині Лікійського шляху

Похід по лікійському шляху

Для тих, хто хоче в похід по горам, але при цьому мріє потрапити на море, для любителів старовини та історії – пропонуємо продовження популярного маршруту походу по Туречинні, похід по центральній частині Лікійського шляху. Ще більше затишних пляжів та потаємних бухт, неймовірна концентрація античної старовини щодня, красиві гори та яскрава і самобутня турецька культура. Все це в на одному маршруті!


Інформація

Список необхідних речей

Дати проведення: 22 квітня — 3 травня 2014
Вартість: 350 $
Тривалість: 11 днів (10 ночей)
Кілометраж: 120 км
Складність: Середня.

Оплата вартості походу проводиться безпосередньо інструкторові, при зустрічі в аеропорту Анталії.

У вартість походу входить


  • триразове харчування на маршруті;
  • послуги інструктора і провідника;
  • використання котлів і газове обладнання;
  • медична страховка;
  • аптечка.

У вартість не входить


  • рекреаційні збори;
  • прокат спорядження;
  • проїзд у транспорті;
  • проїзд до початку маршруту і від’їзд з кінцевого пункту в Анталію;
  • авіа переліт до Анталії і назад;

Похід по Центральній частині Лікійского шляху

Анталія – Фініке – Дінек-Тепе – Белос – Карліоз-Тепе – Алакілісе – Зейтін – Белорен  – Міра – бухта Адріаке – Чакіль – Сімена – Учагіз – Аперле – Апполонія – Ліман-Айзи – Каш – Фелос  Анталія

Опис 

1 День. Анталія – Фініке

Група зустрічається в аеропорту Анталії, біля виходу з терміналу № 1 (International terminal №1). Далі на автобусі ми вирушаємо на південь до містечка Фініке, що на узбережжі Середземного моря. Тут ми підемо на чудовий пляж, в живописній бухті. Сьогодні будемо купатися у морі  і відпочивати після перельоту та дороги до Туреччини. Заночуємо просто на пляжі.

Фініке Лікійський шлях.

2 День. Фініке –  Дінек-Тепе – Белос – гора Карліоз-Тепе

Сьогодні розпочинаємо наш підйом на гору Карліоз-Тепе (1628 м). По дорозі у нас буде нагода оглянути залишки античних міст Белос та Дінек-Тепе. Йти ми будемо через середземноморський кедровий ліс, поступово набираючи висоту. Заночуємо сьогодні неподалік від вершини Карліоз-Тепе.

Кілометраж: 15 км; набір висоти 1600 м.

Лікійський шлях. Карліоз-Тепе

3 День. Гора Карліоз-Тепе – церква Алакілісе – Зейтін.

Після сніданку підіймаємося на вершину Карліоз-Тепе. Тут нас чекаю чудовий вид на лікійське узбережжя та навколишні гори. Далі спускаємося в південному напрямку і невдовзі приходимо до залишків базиліки Алакілісе. Заночуємо ми сьогодні біля хутора Зейтін.

Кілометраж: 11 км; набір висоти 200 м.; спуск 900 м.

Лікійский шлях

4 День. Белорен – долина Демре — Міра

Зранку спускаємось до невеличкого мальовничого поселення Белорен, и минувши його потрапляемо в долину Демре. Взимку тут протікає бурхлива, повноводна  ріка. Проходимо повз численні теплиці Демре і невдовзі приходимо до залишків античного міста Міра. Колись Мира була столицею Ликийського царства. Тут був апостол Павло, та залишилось багато зруйнованих церков.

Кілометраж: 13 км; набір висоти 220 м; спуск 890 м.

Лікійский шлях Белорен

5 День. Міра – бухта Адріаке — Чакіль

Сьогодні ми спускаємося до жаданого моря. Першим пляжем буде бухта біля м Адріаке. Відпочивши трохи тут ми підемо далі до більш дикого і затишнішого пляжу Чакіль, де і залишимося на ночівлю. Засинати під звуки прибою напрочуд приємно.

Кілометраж: 12 км; набір висоти 260 м; спуск 500 м.

Міра. Лікійский шлях

6 День. Тонуче місто Сімена — Учагіз

Вздовж узбережжя прямуємо до затоки Кекова до розвалин лікійського міста Сімена. Засноване воно було в V віці, однак потім внаслідок тектонічної активності гір Тавра, частина міста опинилася під водою. Зараз Сімена нагадує собою Атлантиду. Далі  йдемо до селища Учагіз і зупиняємось на ночівлю неподалік.

Кілометраж: 13 км; коливання висот в межах 100 м.

Лікійский шлях Сімена

7 День. Учагіз — Аперле — Апполонія

Сьогодні нас чекають ще 2 античні міста – Аперле і Апполонія. Залишки амфітеатрів і  середземноморські ландшафти переносять нас в часи Еллади. Ми розіб’ємо наш табір біля підніжжя  пагорба на якому розташована Апполонія.

Кілометраж: 12 км; набір висоти 370 м

Лікійскій шлях. Апполонія

8 День. Апполонія – Ліман-Айзи

Знову повертаємося до моря, на нас чекає кілька мальовничих пляжів, та чудові краєвиди на численні острови. Ввечері ми зупинимося на пляжі Ліман-Айзи. Романтичні вечори на пляжі сподобаються кожному. При бажанні спати можна буде на самісінькому пляжі, під звуки хвиль.

Кілометраж: 16 км; спуск 370 м

Лікійскій шлях. Ксантос

9 День. Каш – Фелос

Зранку заходимо в місто Каш. Після короткого шопінгу починаємо наш шлях до залишків ще одного античного міста — Фелос, яке розміщене на вершині гори, на висоті понад 800 м. Зверху відкриваються чудові краєвиди на древню Лікію. Заночуємо біля підніжжя гори.

Кілометраж: 14 км; набір висоти 840 м

Лікійскій шлях Фелос

10 День. Фелос – Каш – Анталія

Повертаємося назад у місто Каш. Тут закінчується наш похід. Бажаючі продовжити відпочинок на морі, можуть залишатися тут, і далі насолоджуватись Туреччиною. Всі хто летять завтра додому, їдуть до Анталії.

Кілометраж: 14 км; спуск 840 м

11 День. Повернення додому

Сьогодні ми прощаємося один з одним, та розлітаємося кожен до свого дому. До нових зустрічей!!!

 

Заявка на участь

Відправлена ​​заявка є підтвердженням ваших серйозних намірів брати участь у поході!

[contact-form][contact-field label=’* Назва походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*Дата походу:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’*ПІБ’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Ваш E-mail:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’* Телефон%26#x002c; бажано у міжнародному форматі:’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Дата народження:’ type=’text’/][contact-field label=’Звідки Ви:’ type=’text’/][contact-field label=’Скільки Вас:’ type=’text’/][contact-field label=’Розкажіть про себе (Ваш похідний досвід%26#x002c; яке спорядження є%26#x002c; і що потрібно напрокат%26#x002c; чи є хронічні захворювання%26#x002c; обмеження по харчуванню і т.д.):’ type=’textarea’/][/contact-form]

Фотогалерея

Відгуки

Поход по Ликийской тропеАвтор: Роман Бидычак

Даты: 20-30 апреля 2013
Античная Турция. Отчет о походе

 

 

 

 

 

Вам будет интересно!