Дані на сайті не актуальні. Чекаємо вас на pohod-v-gory.com
+38 (097) 670-20-32 | +38 (099) 914-23-44 | e-mail: bidychak@gmail.com | SKYPE: bidychak | Google + page Facebook profile Vkontakte profile Twitter Youtube Channel

Яремче – перлина Українських Карпат.

Якщо Крим — то Ялта, якщо Карпати — то Яремче. Невеликий мальовниче містечко Яремче — серце українських гір і туризму в Карпатах. Засновником міста вважають Ярему Годованця, який першим оселився на цій місцевості. Це був бідняк, який у 18 столітті зумів відстояти свою землю.  Яремче-перлина Карпат

Яремче надзвичайно гарне місце, яке чарує і заворожує своєю красою. Місто розташоване на берегах ріки Прут в межах гірського масиву  Горгани, недалеко від  Покутсько- Буковинських Карпат і Чорногори. Звідси беруть початок багато піших  маршрутів, зокрема популярні походи по Східним Горганам. Саме тому Яремче частіше називають  центром гірського туризму.

З усіх сторін місто оточене горами.  Місто хоч і невелике, але розваг для туристів має безліч. Потрапивши сюди, ви можете побачити красу водоспаду Пробій. Висота водоспаду невелика, всього 8 метрів, зате краса нестримного руху води вражає кожного.  Недалеко від міста, є відомий усім водоспад «Гук».

Яремче. Карпатська перлина

Також  ви можете відвідати місцевий ринок.  Яремчанський ринок славиться тим, що кожен відвідувач обов’язково знаходить тут саме те, що йому по душі. Тут ви скуштуєте і славнозвісну карпатську овечу бринзу і навіть самі зможете перекинутись на відомих всьому світу гуцулів.  Сувенірний ринок міста – це осередок народно-прикладного мистецтва.  Тут представленні всі вироби з дерева — різьблені шкатулки, тарелі, вази, ложки.  Найпопулярніші товари це дерев’яна різьблена булава та подушка-овечка з натуральної овчини. Також в продажі є і інші сувеніри: писанки на будь-який смак,  керамічний посуд і статуетки, вишиті і ткані полотна, готові вишиті сорочки, рушники, скатертини.  Безліч гуцульських ліжників та килимів. Великий  асортимент виробів з бісеру, шкіри,металу.

Яремче-перлина українських Карпат

Тут ви поспілкуєтесь і поторгуєтесь з справжніми гуцулами. Враження від міста незабутні. Яремче завжди готове і раде прийняти гостей)

Вам будет интересно!